Líná a nepořádná manželka?

Od: Datum: 28.04.13 13:41 odpovědí: 39 změna: 12.07.14 16:08

Je to v dnešní době normální, že žena nemá vztah k domácnosti, úklidu,vaření, prostě pečování o rodinu. Snídaně si musím dělat sám, když požaduji udělat nedělní oběd vždy se schouhlí k hádce. Neustále po ní uklízím pohozené věci a žádná domluva nepomůže.Takhle jsme si život fak nepředstavoval, že přijdu unavený z práce a řeším pořádek v kuchyni. Když na to měla celý den jako nezaměstnaná.Odpověď, že je unavená nebo, že celý den hledala práci na počítačí.Nemáte někdo podobnou zkušenost? Už fakt nevím dítě je ve školce, tak nevím kde dělám chybu...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 28.04.13 13:44

Kámoš má to samé , nenavaří,neuklidí , říká asi půl roku že jí pošle o dům dál , no zatím ji má.

Je líná.

Ohodnoceno: 0x

Od: podpantoflak
Datum: 28.04.13 13:47

normální to není ale stává se. Žena bordelářka patří ke třem základním typům, kterým je pro manželství lepší se vyhnout. Jsou z 99% nepředělatelné.

(Máte ale dítě ... to bude oříšek)

Datum: 28.04.13 13:58

normalni to neni a jeste ktomu kdyz ty pracujes a ona je nezamestnana , je proste lina a je potreba to vyresit. Sama od sebe to nezacne delat , takze bud se zlepsi , nebo ji vyhodit z bytu , kcemu ti pak je? Jen na sex?

Od: ilone4*
Datum: 28.04.13 13:59

Je to pravda málo která si umí uvědomit že je zde v prvé řadě pro rodinu a sama sebe

Datum: 28.04.13 14:13

pokud nejste ženatý tak radím rychle jednat, předělat se takového lenocha moc nedá, takže za límec a ven a ochočit si lepší ženu*smich*

Od: wamp®
Datum: 28.04.13 14:17

Ahoj:)Znám z blízkého okolí,je to smutné,ale co s tím?*sok*Myslím si,že jste vůči ní velice hodný a tolerantní,a pak,kam by asi spěchala,a proč by něco dělala,když Vy jí zcela jistě dáte k dispozici celou výplatu-opravte mne,pokud se mýlím...Pěkně si chodí nakupovat oblečky,aby se líbila,také určitě kadeřník a solárko,kosmetička,manikérka,atd.,atd.Pěkně si doma hačne ke compu,uvaří si kávičku,a je v pohodě,permanentně v pohodě,jelikož ví,že se může na Vás 100% spolehnout,a že ji nenecháte na holičkách,protože máte spolu dítě,a Vaší povinností dle jejího soudu je,se o vše postarat...Pokud ji máte rád,musíte okamžitě začít ji převychovávat,jinak nemá smysl žít s líným člověkem,který nemá žádný cíl,žádné ambice,plány,sny,zkrátka nic,pusto,prázdno...K dispozici jí dejte takovou částku peněz na domácnost,přesně,aby vyšla na celý měsíc/tu si dobře zvažte/,a dejte ji nůž na krk,buďto se začne starat nebo odejdete!Na hrubý pytel,hrubá záplata*bum*Ona je unavená?Chudinka,a Vy po ní chcete ještě uklidit,uvařit,vyprat,vyžehlit,postarat se o dítě...Člověče,začněte se chovat jako chlap,jinak budete ještě více nešťastný,ona si Vás už tak dost omotala kolem prstu,a bude hůř,pokud nezačnete urychleně konat-radikální řez *bum*Fúúúúj,až jsem se z té Vaší workoholičky rozčílila*uf*

Od: helena*
Datum: 28.04.13 14:27

Je to normální, a nejen u žen, ale i u mužu. Ten můj je teď taky nezaměstnaný, já přijdu utahaná z práce, a všude nepořádek, a to jsem večer uklidila. Ovládání pračky je pro něj příliš složité, vysypat koš to zapoměl... Dokonce i tu práci na internetu mu musím hledat sama, on předstírá, že vyhledávání na portálech s pracovními nabídkami je příliš složité, přitom třeba péčko to neomylně vyhledá a stáhne i z cizojazyčných stránek. Jediné teda za co ho chválím, vaří rád a velmi dobře, mám teplé snídaně, obědy i večeře.

Od: sarkaona*
Datum: 28.04.13 14:53

Je, tak to je teda jedna katastrofa. Povím vám, jak byste to mohl s ní zkusit. Příjdete z práce a pokud je bordel v kuchyni, tak si jí zavolejte a řekněte jí, že tu kuchyň dáte dohromady spolu.
Osobně nevím, jak si představujete snídani, kterou by vám měla nachystat - namazat rohlík? To myslím, že zvládnete sám, za to bych jí neodsuzovala a co se týká vaření, třeba to neumí a tak se tomu snaží vyhnout - netuším.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 28.04.13 15:06

úplně vidím mojí exmanželku. její vztah byl hlavně ke sledování televize,čtení,dělání nehtů a kouření cigaret. nakonec byla líná i v sexu. proto je dnes moje ex. byla to však i moje chyba, jak říkala tchýně. jak jsem si jí vychoval, tak jsem to měl. sám jsem vařil,poklidil a to zřejmě byla chyba.

Datum: 28.04.13 16:11

Normální to není. Když se Vám to nelíbí, tak to změňte. Pokud jí to tolerujete, proč by měla být jiná? Jen Vy sám víte, proč s ní tedy vlastně žijete...Rozdělte si povinnosti a buďte důsledný. Nebo si prostě najděte ženskou pro život, která Vám bude více vyhovovat. Ne nadarmo se říká - jaké si to uděláš, takové to máš...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.04.13 16:23

Moje babička měla největší hrůzu z toho, že děda půjde na jídlo do hospody. Ta ostuda! Těch peněz! Strašná představa! ;) Nezafunguje to i u vás. Není třeba jít do hospody, stačí na chvíli vypadnout z domu s tím, že se půjdete najíst tam, kde bude navařeno a uklizeno. O to dáte méně na domácnost. *jasne* Je pravdou, že pobyt doma je ubíjející, únavný, lenošný, zpomalující všechny tělesné pochody. Ale za cenu hezké rodiny? To asi ne!

Od: uska®
Datum: 28.04.13 17:12

Udělat na jeden měsíc zkoušku. Odhlásit dítě na měsíc ze školky, tím pádem vaše paní musí pro dceru navařit oběd a vy budete mít teplou večeři. Jasně - omezený rozpočet na vaření. Zbytek plateb mějte vy pod kontrolou.

Buď to pujde a bude se holka snažit a nebo po měsíci hledejte radikální řešení.

Datum: 28.04.13 23:01

tvl, tohle mi udělat můj ex, tak by byl ex o pár let dřív *cert*

kupodivu ženská není služka a není povinna dělat snídaně nebo vyvářet nedělní obědy jenom proto, že to chlap požaduje.

jinak k dotazu - ty snídaně naprosto nechápu, to jako vy si neumíte sám udělat snídani? *sok* moje děti to zvládaly už ve školkovém věku. u vaření nedělních obědů se můžete střídat anebo je klidně můžete vařit sám, pokud o nich máte jinou představu, než vaše manželka. a pohozené věci po ní neuklízejte, ušetříte si nervy. mmch když mě manželovy pohozené věci lezly na nervy, v rychlosti jsem mu je naházela na psací stůl a nechala na něm, ať si je sklidí, kam chce, to je bleskovka, která zas až tak moc času a energie nezabere.

Datum: 28.04.13 17:19
Koukám, že si můžete s "juglans" podat ruce :-D

Datum: 28.04.13 17:34

Milý pane, narazil jste na pěknou šudlu. Dítě má ve školce, do práce nechodí, tak co jí brání v tom, aby uvařila a uklidila. Že hledá práci, to je od ní hezké, ale nesedí přece u počítače 12 hodin denně. A třeba takový smažený sýr s bramborami je hotový za chvíli. K tomu rajčatový salát /rajčata, cibuile, koření, zálivka/ a za půl hodiny nemám co dělat.

Znáte její matku? Jak ona panuje ve své domácnosti? Ptám se proto, že často se stává: když je líná matka a dceru nevede k domácím pracem, ani dcera nestojí za nic. A naopak, když je matka pracovitá, holku to naučí taky.

Já měla doma nejen mamku, ale i babičku /její matku/, obě byly vyhlášené kuchařky. A už tak od 12 let si mě ty "moje holky" :D vzaly do parády. Začalo to škrabáním brambor a zeleniny, navážením surovin na buchtu, žehlením rovných věcí /kapesníky, utěrky, ručníky/, luxováním...Že jsem v tom věku nadšená nebyla, netřeba povídat. Ale obě svorně tvrdily, že se mi to jednou bude hodit. Já hubatila, že se stejně vdávat nebudu a nebudu...A mamka říkala: No tak se teda nevdávej, ale domácnost musíš umět vést i jenom pro sebe. Když to umět nebudeš, stejně by si Tě nikdo nevzal!

A tak přešly roky, já změnila názor a ve 21 se vdala. Uměla jsem už od začátku skutečně všechno, dělala jsem svíčkovou, segedín, minutky, různé moučníky, třeba kremrole, věnečky, dorty. Troufám si říct, že uvařím všechno a navíc mě to opravdu baví.

Být Vámi, asi bych takovou paní poslala k šípku. Když je líná při nezaměstnanosti, jak by to pak stíhala, až by chodila do práce?

Občas se šlápne vedle. Bohužel, takový člověk se asi jen tak nezmění a byl byste do smrti opravdu chudák.

Sám si vařím, sám si péru, že se na to... Bohužel, je to tak. Jaga.

Datum: 28.04.13 17:36

A když paní bude vidět, že umíte zvládnout jakž takž domácnost sám, že uvaříte, poklidíte, tak tím spíš se do žádné práce nepohrne.*bzum*

doplněno 29.04.13 06:56:

Hodně lidí tady mluví o těch snídaních. Mají pravdu. Když jdete ráno v 5 do práce, nebudete přece paní nutit, aby vstala, mazala Vám chleba a vařila čaj. To jistě zvládnete.

Ale těch obědů a večeří se nevzdám. Když jí nezáleží na Vás, tak snad by měla mít ohledy aspoň k tomu dítěti. Cožpak, ve školce se nají ale co v sobotu, v neděli a večeře? Mělo by mít pestrou a zdravou stravu.

A tím, že budete kroužit kolem sporáku Vy, manželku nepředěláte, jen bude ráda, že jste se toho chopil a ona že nemusí. A ráda se nadlábne. Myslím, že každý z nás se těžko předělává. Pracovitý člověk se doma kouše nudou, když musí jít do důchodu, líný člověk se nepoučí, když by měl něco udělat.

Správná hospodyně vidí tu práci sama. Mám třeba v koupelně špinavé umyvadlo, v kuchyni špinavé nádobí. Mám čekat? Na co, až zahřmí? Tak jdu a dám to do pořádku. Sama a bez říkání. I když je fakt, že si toho manžel asi moc necení. Kdyby to nebylo uděláno, viděl špínu, to by mi určitě vyčetl. Když je to všechno čisté - je to v pořádku a netřeba o tom mluvit. :D Nemají to ženy lehké - ty pořádné ani ty líné.

Jen pro zajímavost: znala jsem paní učitelku, zásadně nevařila, neuměla a nebyla k tomu ani vedená. Jejím majstrštykem se postupně staly uvařené brambory a volské oko. Víc se nikdy nenaučila, neměla zájem, raději chodila přes půl města jíst k rodičům manžela. Měla 2 dcery. Nenaučila je také nic. Starší říkávala: Já se vařit učit nepotřebuju, já jsem studijní typ, nebude mi to zapotřebí. A babička jí oponovala: I studijní typ má hlad a potřebuje si umět uvařit. Odkdypak studijní typ nejí? *smich* Děvčata jsou opravdu chytrá, ale do domácnosti z nich není nic - inu, Jaká matka, taká Katka.

Datum: 28.04.13 17:35

tak to tě lituju já bych jí asi velmi brzo vyměnil za jinej pracovitější model *cert*

zdá se že si budeš muset dupnout a to pořádně :)

Od: lenoch
Datum: 28.04.13 18:08

Nevím,proč Vám má žena dělat snídani v 5 ráno nebo kdy vstáváte ráno a žena do práce nechodí.To jste líný si ráno namazat ten chleba a ohřát kafe sám?Nebo jste takový milostpán?Jsem chlap ale abych kvůli snídani tahal brzo ráno ženu z postele kvůli snídani,když nejde do práce tak takový sobec nejsem.Jsem toho názoru,že i to jídlo může chlap uvařit někdy sám.Spravedlvé by bylo půl na půl.Nikde není napsáno,že vařit musí jen ženská.A co se týká toho uklízení,já Vás mít jako ženská taky bych Vás měl za chvíli dost a někdy by mě štval takový život s takovým milostpánem,co je pohodlný si ráno ohřát sám kafe a namazat si sám chleba a raději tahá ženskou ráno z postele.Měl by jste se asi trochu chytnout za nos,jestli to ovšem Vaše ego dokáže

Datum: 28.04.13 18:34

Byla taková od začátku Vašeho vztahu? Jestli ano, tak jste věděl do čeho jdete... Jestli ne, tak popřemýšlejte, co se s ní mohlo stát. Možná to je krize. Píšete, že máte malé dítě, paní se snaží hledat práci. Třeba je unavená. Ano, unavená z toho stereotypu. Třeba ona je ten typ, co nemusí mít byt vzorně naklizený a Vy jste naproti tomu puntičkář. Třeba tím, že Vy chodíte do práce, jste všechnu domácí práci hodil na ní a ona už toho má plný zuby...

Docela obdivuji ty rádce, co Vám napsali, abyste ženu vyměnil. Na základě pár Vámi napsaných řádků - takovýto rozhodnutí? A nejlepší na tom je, že když se tu objeví dotaz od někoho, jako je Vaše žena :" Poraďte, co mám dělat. Jsem na MD. Doma musím vše dělat jen já sama. Muž příjde z práce hodí sebou na gauč a ode mě chce, abych ho obskakovala. Nepomůže mi s děckem, má mě jen za služku. Co dělat?" , tak tito rádci, této ženě budou radit, aby svého muže více zapojila do dom. prací a blablabla...*zed*

Od: chapsy
Datum: 28.04.13 19:38

Tak já jsme taky nezaměstnaná a vím, že klidně 4 hodiny denně skutečně strávím tím, že hledám po různu práci, ale je třeba dodat, že zároven hned píšu emaily a motivační dopisy a kde co a že odpovídám fakt na kde co :(

Jinak bych tedy řekla, že aby mi přišel domů chlap a řešil kuchyn... no to bych po něm brzy něco hodila. Protože nikdy jsem se necítila tak vyčerpaná a unavená jako nezaměstnaná, psychika prostě dělá svý :(

Aby za mnou můj muž chodil a domlouval mi jako malýmu dítě a žádalsi nedělní oběd... No pardon, myslím, že klidně může uvařit sám a peskovat svou ženu jak malý dítě, je dost ponižující.

Umím si představit jak se ona celý den připravuje na to, že on přijde domů a zas bude mít kecy.

Neřeším zda oprávněně či ne (to není nikdy, to je její zodpovědnost) aleřeším ten přístup... Když se mi to nelíbí tak nepeskuju a neponižuju druhýho ale zařídím se podle toho. Nemůžu změnit druhýho, můžu změnit jen sebe, mne to vadí... tak já se mám starat.

Až na pár vyjímek jsem nikdy snídaně nedělala, naopak dělal je muž mně a já ho za to milovala.

Datum: 28.04.13 21:02

Nevím, zda je to normální... ale s tou snídaní se musím smát:) To jako vyžadujete ráno snídani - nemáte ruce? Jednou udělám snídani já, jindy přítel, jindy tchyňka, ale že bychom to jeden po druhém vyžadovali, tak to fakt ne.

Úklid je však něco jiného, zvlášť ten pořádek (uklízení sám po sobě) by měl být pro ženu jaksi přirozený. Sem tam se něco válet může, ale pokud je přítelkyně lenošná špindíra, nezbyde Vám, než si opravdu vážně promluvit, že takhle to dál nechcete. Ale opravdu vážně a natvrdo, jinak se neprobere.

Co se týče obědů... někoho vaření baví, někdo se mu vyhýbá a představuje to pro něj nutné zlo. Jsou prostě ženy, co jsou nadšené hospodyňky a kuchařky, které neustále zkouší recepty, vaří, pečou a vytváří, a pak holt i ženy, kterým to nic neříká, nebaví je to a vidí to pouze jako povinnost. Obávám se, že tyhle dva typy na opačný nepředěláte a je tedy na Vašem výběru, který typ chcete mít doma.

Od: mangolassi*
Datum: 28.04.13 23:20

Nechapu. Zenu mate od toho, aby vam delala snidane nebo co? Jinak ja taky vareni z duse nenavidim. uklizeni taky neni moje silna stranka, tak si platime hospodyni. Nastesti vydelavam dobre. Kazdopadne muz si na nic nestezuje, nevadilo mu, ani kdyz uklizeno nebylo, vzdy mi rikal, ze si sluzku preci nehledal...Zamyslete se nad sebou.

Datum: 28.04.13 23:26

jenom mě ještě napadlo k tomu, že je vaše žena unavená. nemá depresi? při ní je člověk unavený i z ničeho a já třeba kolikrát měla problém i vůbec vstát z postele. ono ženský s dětmi se špatně hledá práce, s neúspěchy a blbými kecy u pohovorů (já třeba nezapomenu na dotaz, zda můj manžel souhlasí s tím, abych šla pracovat) klesá sebevědomí a k rozvinutí deprese je pak už jenom krok *nevi*

Od: ladaadal*
Datum: 29.04.13 07:10

Komentářů už tady bylo ažaž, vše je na lidech, kteří spolu žijí, takže jedině snad - zkus si najít na internetu písničku od Jarka Nohavici "Chlopek a robka". Začíná to: "V jednym dumku na zarubku..."

Tam možná dostaneš svoji odpověď.

Datum: 29.04.13 11:09

http://teenage.cz/texty/nohav…m-domku-na-zarubku-dobrotisko ;) Jojo, je to tak. Tuhle písničku mi zpívala babička, když jsem byla malá. :D Zárubek je šachta a okolo byla hornická kolonie.

Od: mech
Datum: 30.05.13 18:47

Asi má v sobě "mužské HORMONY" většinou takový bejvaj CHLAPI :)

Datum: 30.05.13 19:08

*bzum**fn*

Od: ifkali*
Datum: 31.05.13 07:28

Zdravím,

no to asi není příjemné, přijít domů po práci a všude binec a uprostřed toho se vyvaluje ženská.

Píšete -Neustále po ní uklízím pohozené věci---nedějte to, vydržte at´ jí to zavalí.

U nás je jiný extrém, manžel si pořád ztěžuje, že když si něco položí a otočí se , tak je to hned pryč-uklizené, nebo pohodí montérky, otočí se a už jsou pryč v pračce.

Jo a prej pořád vyvařuji a můžu zato, že přibral od svatby...tak a ted´ si vyberte))můj si zase ztěžuje občas takhle. Třeba já osobně nemůžu vidět chlapa mýt nádobí, to nikdo nepochopí,kámošky se tomu smějí, ale pro mně kdybych ho to viděla ztrácí kus chlapství, někam se degraduje, když má doma mně ženskou-tak a ted´mně zato ukamenujte))

Co snídaně, ale svačina se chystá taky.

Od: 123456*
Datum: 31.05.13 08:27

Jsem na chlup ve stejné situaci jako vy... dítě ve školce, ženská bez práce, doma bordel jako v tanku, většinou neuvařeno, když už uvaří, tak nějaké rizoto, zapečené těstoviny to je vrchol její gastronomie. Já chodím 8-10 hodin denně do práce, po práci nákup, o víkedech vařím... Takhle jsem si to opravdu nepřestavoval, ale šanci na změnu prostě nevidím... Jí je to jedno, že tam hnije jídlo nebo je v kuchyni týden nádobí, v obíváku kelímnky od jogurtů atd., když není uvařeno tak buď nejí nebo sní vše z lednice(sýry, salámy, apod.) což i dost leze do peněz a když žije rodina z jednoho platu je to znát:( Asi jsem Vám nijak neporadil, jen jsem vám chtěl říct že nejste sám... Nevím jak dlouho se to dá vydržet, ale kvůli dítě asi pár let jo, do budoucna nevím nevím...

Datum: 31.05.13 10:18

Je vidět, že svou ženou začínáte pohrdat a začíná Vám vadit (abych nebyla špatně pochopena, moc se Vám nedivím). Takže si buď dupnete, aby nic nehnilo a nikde se nepovaloval bordel, nebo jí časem budete pohrdat ještě více. Kde to skončí, snad nemusím dodávat.

Datum: 31.05.13 14:00

Synek má totéž + bonus. Navíc chlastá, lže a krade.

Lék: zmizet, čím dřív, tím líp. Za každou cenu, nehleď na prachy.

Jednou bude líp. Cca za 5 let.

Sklopit uši, prostě jsem si blbě vybral a teď sklízím.

Už mizí, mám z něj radost, mizte také.

Není jiné řešení.

Datum: 31.05.13 17:20

Normální to není ale já jsem ze staré školy, vždy navařeno, uklizeno, vyprané a vyžehlené a dítě hotové úkoly. Úklid moc neprožívám ale čisto je. Manželovi do práce jsem chystala i svačiny (někdy i kolegům co ten servis doma neměli a mlsně se olizovali). Dcera když se vdávala, říkala jsem si bože doma mamahotel vždyť ji ten chlap za chvilku vrátí, dnes má naklizeno, nejen že denně vaří ale dokonce peče i kynuté koláče, pravda téměř nežehlí a už jsem se to naučila také. Snídani dnes už chystá manžel a mě budí až na stole voní káva, sám říká, že jsem se roky starala já o něj a tak mi to teď oplácí. Pořádek v kuchyni udržet jde celkem snadno, stačí myčka a naskládat nádobí do ní a máte celkem uklizeno. Zmáčknout knoflík zvládne i dítě a klidně pak můžete sedět u počítače a nic nedělat. To, že bych nevařila nedělní oběd si neumím představit. Moc toho už nezvládnu ale na chalupě postavím papiňák na plotnu a jdu něco udělat na dvůr, třeba vyplevelit skalku. Zazvoní kostelní zvony a i tříletá vnučka volá oběd. Co jí vaše dítě?

doplněno 31.05.13 17:27:

Ifkali, já také byla vychovaná, že ženská myje nádobí a vaří a chlap třeba vymění žárovku a nosí domů peníze.

Od: ifkali*
Datum: 31.05.13 20:00

Liduško přesně tak.

Já opravdu jsem doma ženská a on doma chlap. Když něco opraví chválím, usmívám se, snažím se být upravená, milá, ale ne naoko, cítím to tak -nazpátek sklízím pohodu v rodině a vidím jak ho těší, že jsem v technických věcech odkázaná ne něj, jo a kdyby někdy náhodou zblbl, tak at´ taky ví o co přišel))

Přeju hezký večer.

doplněno 31.05.13 20:11:

No, něco jsem mu přece jenom nesplnila a taky nesplním, Chtěl být u porodu-já to nechtěla , to ani náhodou. Jenom aby byl někde ve špitálu až bude po, abych mu brnkla a pak přišel až budu v poho na pokoji i dítětem. Takže nebyl ani u jednoho porodu, ale rodím já, tak mám do toho co kecat, že jo?))nicméně nakonec to zkousl, že jsem ho tam nechtěla, musel.))

Datum: 31.05.13 20:08

tak to je u nás pravý opak. Zeť si stěžuje že je u nich nechutně stále uklizeno, pořád se pere a žehlí. Okna se lesknou a lux nestačí vychladnout. taky samozřejmě denně vaří a 2x za týden peče štrůdl, koláč nebo bábovku. Druhá dcera je taky umanutá na pořádek a moje bývalá snacha to samé. Zato dnes má syn doma něco co nemohu ani nazvat nepořádek.chaoz , blázinec a nic nemá své místo.My mu uklidíme a on se ještě zlobí at si to děláme doma , že nemuže nic najít.Neumím si takovou domácnost jak zminˇuje pisatel a je mi líto toho děcka , žádný řád , oběd na hezkém čistém stole , kytička a celá rodina pohromadě. Mohu poradit vážně si s ní promluvit, vysvětlit jí že na to má čas a že se jí to bude líbit. Vzít tam kamarádku - pořádnou at to vidí a sama jí to řekne a když to nepujde po dobrém tak si zažádat o dítě a odejít , at si tam schnije...

Od: maru*
Datum: 07.05.14 17:05

A nechcete mě? Nejpíš nejste extra náročný, tak bych mohla stačit... práci mám, dítě odchované už taky, uvařím nedělní oběd, klidně i sobotní.. :D někdy si i uvařím v týdnu do práce. Když budu mít doma chlapa, co mi občas taky uvaří, nebo udělá snídani, prostě občas jinak vypomůže, ale hlavně mě bude milovat takovou jaká jsem, tak i s radostí uklízet budu :D

Datum: 07.05.14 18:21
Bacha!
Když ptáčka lapají...

Od: olaf71*
Datum: 07.05.14 20:23

já to mám nastavené tak, že vaří ten lepší, takže já. uklízí ten lepší, partnerka :-D

Od: isis
Datum: 12.07.14 15:59

Já bych řekla. A tohle je láska? Láska by měla být přece bezpodmínečná, ne? Někdo je pracovitý, někdo je líný a někdy je těžké a někdy až nemožné se změnit. A za to, že se Vaše láska nedokáže změnit ji chcete trestat rozchodem?

Co je to potom láska, jen výměnný obchod?

Milujete člověka přece protože ho milujete, jaký je a ne proto, aby Vám Vám vařil, pral a uklízel...

pozn. jsem žena v podobné situaci, vařit neumím a co uklidím, to si po mně přítel předělá, protože stejně není spokojený.

Od: buss®
Datum: 12.07.14 16:08

Opět někdo vyhrabal nebožtíka. S dobou to vůůbec nesouvisí, byli, jsou a budou a platí to přece i o zdechlých mužích, ne? Kdysik měli doma třeba služky, dnes opět, některé tzv.VIP se také doma ničeho nechytnou a ještě se chválí, že neumí navařit. Když na to mají, tak proč ne?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.