Močový měchýř

Od: Datum: 28.04.13 12:52 odpovědí: 6 změna: 02.05.13 19:19

Zdravím, chci se zeptat zda je v pořádku, když moje přítelkyně skoro nepije...možná vypije ty 2 litry za den, ale ani to možná ne a chodí hrozně často na záchod na malou...ikdyž nepije, tak chodí dost často...ráno mi říkala, že má úplně plnej močák a večer ani nic nepila atd. ale hlavní je, že tam byla tak 15 sec, to já třeba s plným močákem čůrám i přes minutu, protože mám objem 850 ml a nikdy se mi nechce ráno na malou, ale ptám se jestli ho nemůže mít jen hodně malý a nebo jestli nemůže být nemocná nebo zda v močáku není něco, co tam vadí a zabírá místo...děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 28.04.13 13:49

Ke svému doktorovi,at ji pošle do urologické ambulance.

Ohodnoceno: 0x

Od: mmmmm
Datum: 28.04.13 18:09

Může se jednat o kolacibakteriálrní pyelonefritidu...těžší forma s teplotami může být nebezpečná.

Datum: 28.04.13 18:13

No, píšeš, že možná vypije ty dva litry. To bohatě stačí. Jestli pije po malých dávkách celý den, tak může chodit na záchod každou hodinku. Jinak já ráno jsem "vyčůraná" (;)) za 20 s. Mě se spíš zdá divný, že Ty čůráš minutu a máš takový dost velký objem.

Od: met
Datum: 02.05.13 19:19

No já byl právě taky na urologii a doktor se také divil, že mám takový objem, ale prý to není nic špatného..jinak děkuji za odpovědi, já vypiji až 5 litrů denně

Od: hop®
Datum: 28.04.13 18:48

Zdravím, může to být malým měchýřem, mám s tím osobní zkušenost, pomočoval jsem se do podstatně vyššího věku než je běžné a i dnes si dám dvě pivka a během toho jdu čtyřikrát na WC. Ale přesněji by určili příčinu na urologii, může to být i nějaká "závada", kterou by bylo dobré řešit...

Datum: 28.04.13 19:53

Prostata je mrcha.

JB

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.