Po půl roce nechce sex, co dělám špatně?

Od: Datum: 04.06.13 16:33 odpovědí: 7 změna: 22.06.13 07:07

Zdravím všechny, je mi trapné se takhle ptát, ale jsem bezmocný. Půl roku jsem s přítelkyní, nyní už ve společném bydlení, moc jí miluju, a doufám že i ona mě. Ale problém je, že už se mnou nechce sex, tak jako dřív, a když tak si ho neužije jako dřív. Nevím co dělám špatně, a vím že je to jen moje chyba, ale mrzí mě to. Přijde mi že jí už nevzrušuju. V hygieně problém není, to vím, a fyzicky se jí snad nehnusím, neustále mi připomíná jak mám perfektní postavu(ačkoli tak perfektní není) Příliš na ní netlačím, a když dojde k věci, dělám vše proto, abych uspokojil hlavně jí, dlouho jí hladím, dlouhá předehra. Několikrát, sem udělal jen jí, jen aby viděla, že mi na ní záleží víc než na mě. Ale poslední měsíc, o mě prostě nestojí, co můžu dělat špatně? Vím že v posteli nejsem nejlepší, a doufám, že tím to není. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 04.06.13 16:39

Poslední měsíc o mě nestojí - to se musíte zeptat jí proč o Vás už nestojí , tady to bude jeden dohad vedle druhého.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.13 16:44
avatar

zkuste se zamyslet, jestli nemáte problém ve vztahu - např. ženy často přestanou stát o sex s partnerem, pokud ho přestanou milovat (zamilujou se do jiného), nebo si ho přestanou vážit (projevuje se jako hlupák) atd. atd.

možná by opravdu bylo nejjednodušší zeptat se jí přímo - my tady se můžeme jen dohadovat, ona ví určitě přesně, o co jde...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.13 16:53
avatar

Je mi líto, - ale Tě už nemiluje - já bych dělala to samé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 04.06.13 16:59

Myslím, že se ptáte na špatné adrese, co se zeptat někoho koho se to týká a ví o tom nejvíc... Co třeba přímo Vaší partnerky? Vztah je přece hlavně o komunikaci...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.06.13 08:14
avatar

Když lidé spolu sdílejí tolik intimních záležitostí, měli by spolu sdílet i řeč. Měli by umět pojmenovat svá přání a své pocity. Ne pod ostrým světlem a z očí do očí, tak probíhají hádky, ale třeba na procházce, večer, kdy na sebe nevidíte, protože jdete vedle sebe, ale přišla chvíle úžasné intimity a sdílnosti. ;) Takhle to dělala se mnou moje maminka, pak já se svými partnery a pak se svými dětmi. ;) navíc, právě v takových okamžicích jsou oba velmi otevření smyslu řeči toho druhého. Nevyskaují ihned na obranu, neohrazují se, nechtějí zvítězit. Padá ostych, nastupuje snaha o pochopení a nápravu. Vítězí sympatie a láska. ;) Ještě pár dní vydržte, než přestane pršet. S mokrýma nohama je špatná chvíle zajištěná. Pak vezměte svou dívku na procházku. A uvidíte, jestli to funguje. A pak napište. *srdce*

Ohodnoceno: 7x
 
Datum: 05.06.13 19:57

I já byla zdánlivě frigidní. Hovořit o problémech bylo u nás tabu. Co mne ke všemu hnalo?

1. Bála jsem se dočasně dalšího otěhotnění, potažmo životní existence - ztráty životní existence, když sociální podpora tenkrát nebyla.

2. Protože jsem se chtěla vymanit z podprůměrné (chudé) společnosti, hodně jsem pracovala, včetně nočních směn i práce na rekonstrukci domku po rodičích a tak mne zdolávala únava.

3 . Manžel byl dobře mužstvím vybavený a byl si toho vědom. Nechtěl ani pochopit, proč jím "pohrdám". Byl sportovec a i sex bral sportem - bez něhy.

4. Po jeho nevěře jsem se ho jednak štítila tělesně a při vlastním aktu jsem už na jeho lásku nevěřila.

Přesto jsme spolu vydrželi 35 let a až poté jsem usoudila, že mu ustoupím z cesty a dám mu volnost. Neměl mě rád, protože neocenil to, že mu dopřávám milenku o 25 let mladší. Naopak se mi mstil. Měla jsem mu utéct dávno. Přesto to byl můj osudový muž.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: amos*
Datum: 22.06.13 07:07

Přečti si ještě jednou co jsi napsal: "... vím že je to jen moje chyba", "...ačkoli tak perfektní není (tvá postaba, navzdory tvrzení partnerky)", "...že mi na ní záleží víc než na mě.", "...Vím že v posteli nejsem nejlepší, a doufám, že tím to není." Promiň, ale to jsou výroky člověka bez sebedůvěry... V čem jsi dobrý? V čem vynikáš? V čem je ti dobře? Líbíš se sám sobě? Máš se rád? Umíš být sám se sebou? Bylo milování s jinou ženou super a uspokojující pro tebe i ji? Bylo milování s jinou ženou pro tebe povzbuzující a takové, že jsi se po něm cítil jako borec? Hledej rozdíly mezi těmito milováními a ženami a pouč se z nich... Ve svém psaní máš fůru dohadů a otázek, na které ti opravdu odpoví pouze tvá partnerka... Tak šup. do toho! Ptej se a okamžitě budeš vědět na čem jsi. A hlavně také si musíš vážit sebe a mít se rád, a pak si tě možná začne vážit a začne tě mít ráda i tvá partnerka :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.