Nesnáším otce

Od: Datum: 26.04.13 21:47 odpovědí: 2 změna: 27.04.13 06:37

Zdravím, přímo nenávidím svého otce, již se sice delší dobu nestýkáme, ale až nyní jsem si poskládal mozaiku lží, útrap a bolestí. Nesnáším jeho příjmení (tedy i mé) . Když dotyčného vidím tak se mi dělá hořko v puse, bohužel ho občas vidívám, a nejsem tak vzpupný abych mu řekl co si o něm myslím a skončil to (trápení) s ním. Poraďte


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: radarbrdy*
Datum: 26.04.13 22:26

Občas se i v kultivované společnosti stane, že si lidi vzájemně tzv. "lezou na nervy". Nejlepší je oprostit se od nevávisti a žít si svůj vlastní život v klidu. Samozřejmě nikdo tady nezná vaše vztahy, snad rozhovor s psychologem může být pro vás dobré řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.04.13 06:37
avatar

Nepíšeš, co Ti dělá zlého. Zda Tě týrá, ponižuje... Každá nenávist má nějaký důvod. A jak to vypadá, s otcem nežiješ ve společné domácnosti, takže Ti nemohou vadit třeba věci, jako srkání při jídle či nepořádek po něm v koupelně.

Pokud s ním opravdu nežiješ, snaž se s ním nevídat, aby se v Tobě znovu neprobouzela nenávist. A snaž si z něj vzít to poučení, že až jednou budeš táta Ty /nevím, kolik je Ti let/, abys byl lepší než on. Abys měl se svými dětmi jednou lepší vztahy. Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.