Odlišnost od ostatních holek - problém?

Od: Datum: 26.04.13 21:34 odpovědí: 23 změna: 27.04.13 01:22

Zdravím lidi,

mám takovou situaci a chtěla bych znát Váš názor.

Je mi 15 a sem už 2 roky bez kluka.Přemýšlela sem čím to může být a napadlo mě jestli ta to nemůže můj (nevím jak to nazvat) zlozvyk v oblíkání a v chování.

Když budu mluvit ohledně oblíkání tak je to takhle:Já narozdíl od svých spolužaček ve škole VŮBEC nenosím oblečení typu sukně,kraťasy až někam pod zadek neo trika s výstřihem.Prostě se v tom necítím když to mám na sobě.Místo těchto věcí raději nosím klučičí trika a kalhoty.

Když budu mluvit o chování tak je to tak:Všechny moje spolužačky nemaj rády pavouky,hady,myši,žížaly.Kluci je tím straší ale jednou chtěli vystrašit i mě ale když zjistili že já se toho nebojím tak se tvářili podiveně.

Je to špatně?Je to důvod proč mě kluci nechtějí?

Prosím odpovězte.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 26.04.13 21:47

Nemysli si, že tvý spolužačky jsou nějakej ideál, pokud se tak citíš dobře tak taková buď a neměň se kvůli okolí, v 15ti máš na kluka ještě čas a určitě ho časem budeš mít :) ale ne proto abys nebyla divná nebo zapadala, ale protože si sednete :)

Ohodnoceno: 1x

Od: noview
Datum: 26.04.13 21:52

Je tedy všechno v poho?Já mám pocit že to klukům vadí.

Od: vlasatec*
Datum: 26.04.13 21:55
Záleží na tom o jaký kluky máš zájem. Mě příjdeš úplně v poho a hned bych se začal zajímat proč nejdes s davem a máš svůj styl a kouzlo.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.04.13 21:58

Zajmám se o metaláky,sama sem metalistka.

Datum: 26.04.13 22:08
Tak bych se rychle zajímat přestal, ale to nic, určitě se najde někdo podobný.

Datum: 26.04.13 22:10

Doufám.

Od: axlik*
Datum: 26.04.13 23:24

Jo taklé je to. No ono tě to stejně časem a s rozumem buďto přejde a nebo se to ještě rozroste, ale co znám holky, tak většinou se pak začnou všechny parádit :D já a moje přítelkyně jsme taky byli samý metalový triko a mikina když jsme se poznali, teď jsme dva normální lidi :D ale neberu ti to, bud taková jaká ti vyhovuje být a budeš se mít dobře :) rodiče chápu, ale oni určitě chápou tebe, že jsi mladá a chceš být jiná :) hlavně nedělej blbosti co uvidíš u jiných! Drogy, alkohol a sex rozhodně nejsou znaky metalu, ale slabošství :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.04.13 21:49
Jsi fajn holka nepotřebuješ miliardu kluků ale toho jednoho co tě bude mít rád a bude normální stejně jako ty. Mě se nelíbí když chodí holky nahatý, ledacos to o nich vypovídá. Buď sama sebou a uvidíš že budeš šťastná.

Datum: 26.04.13 21:56

Každý mi říká at se trochu ukážu že jsem holka a ty se ukazovat mají ale když mám jít někam se sukní nebo trikem s výstřihem tak je to pro mě uplný peklo.

Datum: 26.04.13 22:00
Proč by jsi měla dělat co ti někdo říká? Jsi přeci svobodný člověk, ukazovat se stačí potom tomu jednomu co se zamiluje do tvé osobnosti ne do výstříhu...

Datum: 26.04.13 22:02

Také si říkám.Mě do toho nutí rodiče ale at jim říkám co chci,stojí si za svým.

Občas se ptám,jestli sem se neměla narodit jako kluk.

Datum: 26.04.13 22:06
Rodiče tě nutí chodit do školy vyzývavě oblečená?

Datum: 26.04.13 22:08

Ne ale chcou abych byla jako ostatní holky.

Datum: 26.04.13 22:10
Řekni jim že chceš být sama sebou, ne jako dav

Datum: 26.04.13 22:13

On jim ten můj metalovej styl docela vadí.

Datum: 26.04.13 22:17
To se jim nedivím, v otázce o tom nebyla zmínka, představoval jsem si tě jako hodnou cudnou chytrou dívku. Ale jsi hodna, cudna, chytrá metalová dívka ;)

Datum: 26.04.13 22:21

Ale není to žádnej extrém.Mám jen jednu mikinu a AC/DC,4 trika s potisky kapel.To je všechno.Víc mi naši nedovolí dřív než mi bude 18.

Datum: 26.04.13 22:26
Nezbývá než to respektovat , s tou odvážností se ale řiď podle sebe.

Datum: 26.04.13 22:28

Moc děkuju za odpovědi a rady :))

Datum: 26.04.13 21:54

Špatně to rozhodně není, proč by mělo? Pokud jsi jinak upravená, tak to není o tom, jak velký výstřih nosíš. :) Pokud jsi jinak "normální" holka, tím myslím co se "slušnosti" týče, tak jsi zkrátka jen nepotkala toho správného, který by to ocenil. :) Já na módu a takové ty holčičí věci taky nikdy nebyla, kolem se začínalo randit a já krom jedné dětské lásky nic... A v šestnácti (a půl :D) prásk ho! Jsme spolu dodnes... takže ta trocha čekání se rozhodně vyplatila. ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.04.13 22:00

Dobrá odpověd.Děkuju.

Od: danecekdan*
Datum: 26.04.13 23:56

Buď v klidu, jednou si tě ten správný chlap najde. A za nás chlapy můžu říci, že máme raději holky tvého typu, než tebou popisované spolužačky. A věř mi, tvého chlapa ti jednou budou fiflenky od vás ze třídy, které už budou ve vztazích Xkrát spálené, závidět*frajer*

Od: askmenow*
Datum: 27.04.13 01:22

Já byla vždycky v tom věku, který popisuješ, dost jiná, než vrstevnice. Neonová trička a mini sukně/kraťasy jsem nenosila nikdy, chodila jsem dost alternativně oblíkaná... a kluka jsem měla. Takže se nemusíš bát, že tvá odlišnost by ti bránila si někoho najít. Jen prostě asi není nikdo, kdo se k tobě hodí, zrovna ve tvém okolí.

Já taky svého tehdejšího kluka poznala náhodou, byl o trochu starší a měl úplně jiný okruh lidí, než já. No a mezi nimi jsem byla zcela normální a zapadala jsem. Tak to prostě je. Takže si z toho nic nedělej.

Koneckonců i dospělí lidé jsou často rok, dva, tři i více sami, než navážou nějaký hezký vztah.

Navíc, to že jsi enzadaná také může znamenat, že jsi náročná a znáš svou cenu - rozhlédni se, určitě někteří lidé kolem sice s někým chodí, ale spíš jen proto, že nechtějí být sami, jinak ten vztah za moc nestojí. A už jsem se naučila, že lepší být sama, než ve špatném vztahu. Obzvlášť ve tvém věku ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.