Menstruace předčasně

Od: Datum: 26.04.13 11:54 odpovědí: 2 změna: 26.04.13 12:34

Dobrý den, před časem- tedy cca před 3 měsíci - jsem vysadila antikoncepci. Měla jsem trochu obavy, jestli cyklus naskočí, tak jak má, protože při dlouhodobém užívání (já 8 let) se někdy stává, že se menstruace nedostaví, kamarádka si s tím užila své na vyvolávacích injekcích...Ale vše bylo v pořádku, menstruace přišla přesně jak měla. Další dva měsíce taky, ale teď ji čekám až asi za 10 dní a najednou se dostavila už 18. den cyklu!? Může to ještě souviset s vysazením antikoncepce? Nebo co se stalo, tak najednou? Nikdy, ani před začátkem užívání antikonc. jsem nepravidelný cyklus neměla...Moje gynekoložka má dva týdny dovo, takže jsem se chtěla aspoň trochu někoho poptat, spíš třeba na osobní zkušenosti atd. Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.13 12:30
avatar
Osobne jsem po vysazeni ant.pravidelne menstruovala jeste asi tri mesice..jako kdyby jeste cyklus ovlivnovala antikoncepce a po tech trech mesicich pomohla az vyvolavacka a dokonce hormony nez se cyklus zase obnovil...
doplněno 26.04.13 12:59:

Není zač.. :) Ta antikoncepce je hrozný sajrajt..ale když ono je to tak pohodlné.. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: emm
Datum: 26.04.13 12:34

Áha...Takže to tělo prostě může být nějakou dobu ještě jakoby "oblblé" antikoncepcí...No, uvidíme, jak to teda dopadne, děkuji za zkušenost

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.