Nemůžu se při sexu udělat

Od: Datum: 26.04.13 09:58 odpovědí: 15 změna: 22.01.15 19:16

Ahoj... s přítelem nám nejde sex. On se pokaždé udělá a pro mě je to jenom ztráta času. Zkoušeli jsme více poloh, ale ještě se mu nepodařilo mě udělat. Koupili jsme si dokonce i lubrikační gel. Jsme spolu 2 roky a já už nevím jak dál. Poraďte prosím :(.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.13 10:05
avatar

Každý sex není hned orgasmus. U žen je to navíc složitější, než u mužů.

Může se Vám to podařit jen někdy, v nějaké určité poloze a bohužel, taky třeba jen s někým. Každý partner je jinak šikovný. Jsou takové ženy, že k orgasmu dojdou jen při autoerotice. Tím nemyslím erotiku v autě. *smich* Ale: jaké si to uděláš, takový to máš!

Navíc Vás mohu uklidnit, že je mezi populací i určité procento žen, které vyvrcholení nikdy nepoznaly. Přesto jsou to dobré matky i manželky, sex je baví. I když to asi nebude to pravé ořechové.

Zkoušejte s partnerem, zkoušejte sama, třeba ve sprše. Uvidíte, že to třeba jednou přijde. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.13 12:09

Jo, na některé ženy funguje jen autoerotika. Třeba když dostanou takové Ferrari nebo Porsche tak bývají hotové hned *smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.04.13 10:12
avatar

Zdravím. Možná je největší problém ve Vašem přístupu. Pokud sex s partnerem chápete, jako ztrátu času, pak je něco špatně. Ukažte partnerovi, co byste ráda, co Vám dělá dobře, co Vás vzrušuje, atd. Má ústa, má ruce...

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 26.04.13 10:46
avatar

Tak přítele naveď, kam má sáhnout, co má dělat... ono divokým střídáním pozic jako v pornu se orgasmus málokdy dostaví.

A sex je i o vzájemných dotecích, tzv. "splynutí duší", jak se básnicky říká, není to jen honba za orgasmem. Pokud pro tebe ano, je něco špatně - buď ve vašem vztahu, nebo pímo v tvém přístupu k sexu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.04.13 11:02

No to chce pomalu, masáž, mazlit, prostředí, nálada, na co gel, co zvyšuje mimo" mazáníl" a hupky zůleva zprava atd.? Pořiďte si nějakou literaturu... Tož se dej do umývání náčiní, tam, se ten čas neztratí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 26.04.13 11:02
avatar

Ahoj:)A nebude to náhodou tím,že Váš přítel jde zkrátka rovnou na věc?U sexu je velice důležitá předehra,mazlení,laskání,něžné doteky rukou,a v neposlední řadě orální sex.On Vás musí jakoby rozehřát,rozpálit...A to by v tom byl čert,aby jste posléze orgasmu nedosáhla*bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucyy
Datum: 22.01.15 19:16
Přesně takhle mě přítel před sexem rozpálí, ale jakmile už jdem na věc, tak to ze mě všechno opadne a nic. :(
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 26.04.13 11:44

Jsou sice ženy, které nedosáhnou orgasmu nikdy, ale vzhledem k tomu, že to považuješ za pouhou ztrátu času bych řekl, že to nebude v příteli, ale ve tvojí hlavě. Možná jsi nenarazila na toho pravého, nebo máš odlišný postoj k sexu, ale prát to jako ztrátu času je první krok k tomu, abys to nikdy nepoznala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mijuna
Datum: 26.04.13 14:16

Je to ten nejlepší kluk, kterého jsem kdy měla...
Ztráta času.. myslela jsem tím ten sex. Pro mě to ztráta času je, když se neudělám. Je to jakobych ho i já dělala akorát pusou či rukou. Což by se mu taky nelíbilo.

Datum: 26.04.13 12:11

Uvolnit se, nechat partnera zkusit zjistit co na tebe "nejlíp funguje", třeba zkusit i nějaký "vhodný" film v televizi.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.04.13 13:08

Zásadní otázka zní: A sama se dokážete přivést k orgasmu?

Pokud ano, tak musíte partnera naučit ty správné techniky jak na Vás. Do té doby si i v rámci společného sexu můžete pomáhat sama.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: helik*
Datum: 26.04.13 15:47
pomozte si pri sexu sama,navic muzum se to velmi libi
Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 26.04.13 17:04

A s předchozíma partnerama vám to šlo?Jestli ano,tak v tomto vašem vztahu asi chybí to jiskření,sexualní přitažlivost.A to nemá co dělat s tím,že je hodný.Asi rozumově říkáte,že ho chcete,ale srdcem to nejde.Jinak by jste se ho ráda dotýkala,mazlila se s ním a všechno ostatní.A až by jste se sladili,tak by přestal být problém se udělat.A pokud se s ním milujete jenom proto,že se chcete udělat,není to dobře.Líbí se vám s ním líbání,hlazení,mazlení?Tak si to užívejte a ostatní,když o to nebudete tak mermomocí usilovat příjde.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mijuna
Datum: 26.04.13 20:28

Předchozí partner mě o "TO" připravil, spali jsme spolu 2x a bolelo to, takže nemůžu říct, že se mi to líbilo. Po něm přišel tento partner, se kterým jsem 2 roky.

Datum: 17.05.13 20:30

velké procento žen vůbec nedosáhne vyvrcholení vaginární souloží, ale drážděním klitorisu, na tom není nic nenormálního, proto je důležitá odpověď na otázku, jestli se uspokojíš sama tímto způsobem, jestli ano, tak to nauč i svého přítele

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.