Melounové výrobky

Od: Datum: 25.04.13 16:17 odpovědí: 8 změna: 27.04.13 07:09

Zdravím, kolegině má narozeniny, a chci jí koupit nějaký dárek. Miluje vůni melounů a vlastně čehokoli spojené s melounem. Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde V PRAZE se dají koupit nějaké výrobky s příchutěmi ne bo vůněmi melounu... A prosím neraďte mi, že jí mám koupt meloun :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 25.04.13 17:17

Ahoj:)Zapeklitá věc,jářku*smich*Meloun je složen myslím bezmála z 90% vody,tak je těžké z něho cosi vyrábět,leda,že by jste koupila melounovou tresť,a upekla jí třeba zákusek:DJinak znám melounová mýdla,nebo melounové žvýkačky,a k tomu do balíčku kupte opravdu ten celý meloun,jinak to asi nedáte*smich*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.13 17:20

Zkuste normálně v sámošce čokoládu (myslím, že vyrábí Figaro), žvýkačky Orbit, melounový berentzen, Bonpari, melounové lízátka chupa chups, v obchůdcích se sypaným čajem melounový čaj...

Melounový sprej na vlasy pro lesk Got 2 be, Balea z DM Drogerie má kosmetiku s vůní melounu, NIVEA i FA mají sprcháče s melounem, rtěnka od Maybelline

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.04.13 19:59

Tak tohle bude velice těžké, protože melouny nemají výraznou vůni. Je to taková "vůně nevůně", spíše mdlá. Jednou jsem si koupila nějaké mýdlo s melounovou vůní a čmuchala jsem a čmuchala ze všech sil a nic moc jsem necítila. Ale na to se neptáte, že. Ale odepisuji proto, že jsem viděla, jak moje kamarádka vyřezala do melounu tak nádhernou růži , že jsem nad tím žasla půl dne. A ani jí to nezabralo dvě hoďky. No, jenomže ona to uměla a měla k tomu patřičné nástroje. Co se takhle pozeptat kdo tohle umí. Asi to půjde i objednat na zakázku. Co to ovšem bude stát, to nevím.

Datum: 26.04.13 07:08

Úžasné je toto: i když to s Vaším dotazem přímo nesouvisí: v srpnu koupit meloun, jsou nejvyzrálejší a cenově výhodné. Injekční jehlou do něj napíchat rum, vejde se tam s mírnými obtížemi půl litru. Možno i míň, jak kdo snese. Celý meloun oplácat rozdělanou sádrou, aby se otvory po vpichách uzavřely a nekazilo se to. Vložit do síťovky či sítěného pytle a zavěsit do studny, je tam stálá teplota. Musí to ale být nad vodou.

Krásně se to rozleží a na Silvestra máte na stůl úžasnou specialitu. Stačí krajíc melouna a hned je Vám veselo! Jaga.

Jednou se mi stala při přípravě strašná věc. Jestli to chcete popsat, mohu, ale bylo by to dlouhé. Poslala jsem to do jednoho časopisu pro ženy, otiskli to a já dostala honorář. *ua*

Od: emm
Datum: 26.04.13 12:31

A vážně se to za tu dobu nezkazí?

Historka mě zajímá, sem s ní *vtip*

Datum: 27.04.13 07:09

Milá Emm, je to už hodně let, co nám kamarádka v práci tento recept prozradila. Byl srpen, všude zralé levné melouny, jen tu studnu měla doma málokterá. To víte, pardubické paneláky...V tom jsem já, děvče ze vsi, měla výhodu. Studna byla. *smich*

Koupila jsem melouna, koupila flašku rumu, od známé, zdrav. sestry jsem vyprosila injekční stříkačku s jehlou. Doma jsem do melouna postupně vpravila všechen rum. Ke konci to šlo už dost ztuha, ale přece nebudu šetřit. A´t je to v zimě dobré! Napíchaného melouna jsem dala do síťovky a donesla na dvůr manželovi. Ten měl pokračovat tou sádrou.

Na dvůr roztáhl štafle, přes ně dal prkénko a na něj doprostřed zavěsil tašku s melounem. Tak měl ze všech stran dobrý přístup. Jenže byly tady 2 problémy. Manžel byl po operaci kyčle a pajdal ještě jako starý čert. Navíc dvorek kamenitý a značně nerovný.

Tak se stalo, co se stát muselo. Jak se motal jako medák kolem štaflí, brknul, všechno se to poroučelo a meloun se na zemi rozštípal na kusy. Já byla doma a zaslechla jsem jen vzteklé zařvání. A když jsem vyběhla, už jsem jen viděla, jak rozzlobeně sbírá ze země kusy melouna a hází je přes plůtek slepicím, které se na nečekanou pochoutku lačně vrhaly. Bylo po dobrotě.

Už byl podvečer, když se tchyně vřítila do domu s šíleným jekotem, s rukama nad hlavou. Pojďte sem, honem, něco nám zakousalo všechny slepicééééé! Jéžišmarjáááá! *plac*

Opravdu. Slepice ležely všechny různě rozmístěné ve výběhu, pazoury natažené dopředu, bez života. Ale nikde žádná krev,. Proč? Pochopila jsem brzy. Ony sezobaly toho melouna a ožraly se na šrot. Natahala jsem je za nohy do kurníku, dala jim tam čerstvou vodu a na druhý den už zase chodily po svých. Jen je asi ještě brněla hlava. To víte, půl litru rumu porazí každou slepici! :D Od té doby už nikdy alkohol nedostaly a tak asi ještě dlouho vzpomínaly na ten velký slepičí mejdan.

A tchyně se, chudák, nikdy nedozvěděla, co těm pipkám vlastně bylo. Prostě jsem se nepřiznala, nemusí každý vědět všechno. Jaga. *ua*

Ohodnoceno: 1x

Od: emm
Datum: 26.04.13 12:26

Kamarádka měla kdysi melonový lesk na rty. Melounově voněl i chutnal Myslím, že byl z Body shopu, ale jistě ho dělají i jiné firmy...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.