Zvorala jsem to-co s tím

Od: Datum: 25.04.13 16:07 odpovědí: 3 změna: 26.04.13 01:15

Mám takový problém. Před pár lety tak v 6.,7. třídě se mě jeden kluk ve třídě zeptal jestli s ním nechci chodit a přemlouval mě a já blbá husa si myslela že si dělá jenom srandu takže jsem ho odmítla (chtěla jsem s ním chodit ale myslela jsem si, že si ze mě jenom dělá legraci). Teď už asi tak rok a půl chodí s nějakou jinou holkou a mě se už asi 2 roky líbí a já si teď všechno dávám do souvislosti mám silný dojem že se mě na to zeptal o dost dřív než začal s tou holkou chodit takže podle mě kvůli tomu že jsem ho odmítla si našel jinou a já si to teď vyčítám. Co byste dělali na mém místě? prosím poraďte a děkuji předem za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.13 16:38
avatar

Nic... jednak je zadaný, což by mělo být tabu, a jednak bych to nebrala nutně jako promarněnou šanci. Promiň, ale vztah ze 6-7 třídy stěží vydrží déle, než pár měsíců, existuje snad jen pár výjimek (osobně žádnou neznám).

Teď už jste nejspíš středoškoláci a prostě si našel vztah. Nikde není psáno, že s ní bude do smrti a ty budeš mít třeba šanci:) Uvidíš časem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: anonymka*
Datum: 25.04.13 16:51

No teď mu je 15 a mě 14. Jenom mi to prostě přišlo jako docela škoda ale děkuji za odpověď :)

Datum: 26.04.13 01:15
avatar

On si nenašel jinou kvůli tomu, žes ho odmítla, ale začal chodit s jinou, protože se mu líbí, a protože ji má rád.

Nyní by pro tebe měl být tabu (je zadaný) a p říště se řiď svým přáním (nedomýšlej si, že si s tebe někdo dělá legraci).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.