Domácí práce internetu - Milionový obchod

Od: Datum: 24.04.13 10:16 odpovědí: 5 změna: 23.08.14 11:41
avatar

Vážení, máte někdo zkušenosti s prací na doma na internetu, jmenuje se to Milionový obchod. Co to vlastně obnáší, dá se na tom ¨něco vydělat? Díky, k.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.13 10:18
avatar

Dobrý den, má zkušenost s domácí prací je následucící:

Neexistuje žádná domácí práce, na které se dá vydělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 24.04.13 10:20
avatar

Dobrý den, odpovím Vám otázkou. A není Vám divné už jen to pojmenování této "práce"? Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 24.04.13 10:32

Květinko, jste naivní, podívejte se do historie, projeďte web. Když je to tak jednoduché, proč! už všeci nejsme milionáři? Víte co je to letadlo? Jak bez živnosťáku, to vás zaměstnají, tak jak pak zbohatnete?
Pokud nezkusíte, neuvěříte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 24.04.13 11:48

Náhodou, je pořád lepší, když se sem přijde naivně zeptat a dostane se jí odpovědi - vyhledej si historii, řeší se tady plno podobných podvodů, než aby sem pak psala dotaz typu "poslala jsem všechny úspory, jak je dostat zpět".

A jinak Květinko: Jakmile ti někdo slibuje milionový zisk - pryč od toho. Zamysli se, proč by ti někdo nechával vydělávat miliony a nenechal si je jen pro sebe.

Všechny tyto nabídky jsou v podstatě zlegalizované letadlo, nebo na jeho základě alespoň staví, takže pokud se šíleně nudíš a máš dostatek financí, hodí se to pro tebe, pokud máš svých starostí dost a nezůstává ti z každé výplaty asi její třetina do zásoby, ani to nezkoušej, proděláš i kalhoty.

Ačkoli se říká (a znám fůru takových), kdo nezažije - neuvěří. Jsou i tací, co i přes domluvy a upozorňování museli vyzkoušet, aby zjistili to, co jim ostatní zkoušeli vysvětlit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: p4n7h3r
Datum: 23.08.14 11:41

Zdravím. Mám na milionovém obchodě sumu k výplatě (samozřejmě bez investic), ale podpora na maily neodpovídá a telefon co je vedenej na webu jako mobil podpory má nějaká paní co vůbec neví o co jde a která bije. Každopádně kdyby se něco změnilo tak to sem připíšu, ale momentálně má tento web u mě status SCAM.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.