Zaplacení kartou-dotaz

Od: Datum: 24.04.13 09:38 odpovědí: 1 změna: 24.04.13 10:53

Syn má svůj vlastní účet /je mu 14/. Platil za nějakou hru přes internet zadal číslo na kartě a mělo se mu strhnout asi 270 kč. Službu dostal, ale nic se zatím nestrhlo. Mezitím bohužel utratil zbytek peněz. Jak to teď bude pokračovat dál? Já mu je tam samozřejmně mohu vložit, ale tím ho naučím nepromyšlenému jednání typu: Máma to zase nějak spraví /vyžehlí/. Ale zase nechci aby na nás někdo vletěl pro podvod. Nemáte s tím někdo zkušenost? U nás když platím v obchodě, tak se peníze jen jakoby uloží bokem a časem se strhnou úplně, takže s nimi platit nejde. Tady to tak nebylo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.13 10:53

asi nejlépe zeptat se přímo v bance.

mně se kdysi taky stalo, že jsem si neuhlídala platbu kartou (resp. netušila jsem, že banka pustí účet do mínusu). banka to normálně strhla, já díky tomu měla účet v mínusu, banka mi tím pádem poslala za padesát korun upomínku o vložení peněz na účet plus mi naúčtovala nějaký peníz za platbu do mínusu. ale tohle může mít každá banka jinak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.