Je hrášek z plechovky lehce stravitelný?

Od: Datum: 22.04.13 18:03 odpovědí: 4 změna: 22.04.13 20:28

Mám špatné trávení a citlivý žaludek, ale mám poslendí dobou hroznou chuť na nakládaný hrášek z plechovky. Je hrášek lehce stravitelný? Nebude mi po něm špatně? Je rozumné jíst ho na noc, těsně před spaním?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.13 18:08

Já ho jím večer, ráno, odpoledne, po obědě...*smich* a nikdy mi nic nebylo. Ovšem zvažte, jestli jsou nadýmající potraviny vhodné pro Vaše zažívání ( i když já nijak zvlášť nepoletuji, a to mám také problémy s trávením).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.13 19:38

Pro lepší stravitelnost můžete přidat mletý kmín - pokud jídlo Funguje zejména v okurkovém salátu, který některým lidem dělá velké potíže.

Od: pb®
Datum: 22.04.13 20:12

Řekla bych, že luštěniny všeobecně mezi lehce stravitelné potraviny nepatří. Když už, tak určitě ho nejíst na noc.

Datum: 22.04.13 20:28

Domnívám se, že sterilovaný hrášek je mnohem lépe stravitelný než syrový nebo pouze vařený... jestli vám po něm bude špatně nebo ne, zjistíte nejlépe tím, že to zkusíte - malou dávku, a uvidíte...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.