Směna peněz - do banky?

Od: Datum: 21.04.13 08:12 odpovědí: 2 změna: 21.04.13 09:31

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat co je pro mě nejvýhodnější možné. Jít do směnárny kde sice neberou poplatky ale zato trošku horší kurz, jít do banky kde je lepší kurz ale malý poplatek? Tady je to myslím asi ta banka. Co mě ale víc zajímá je to, že když mi na účet přijde výplata ještě z ČR. Normálnš půjdu k bankomatu a vyberu si že se mi to automaticky převede nebo stím budou nějaké problémy?

Mnohokeré díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mirda46*
Datum: 21.04.13 08:30

Česká spořitelna vždycky od 1.6. ruší poplatky při nákupu valut. Podmínkou ale je, že u ní máš sporožirový účet a platíš přímo z tohoto účtu. Jestli splňuješ tuto podmínku, tak počkej do června. Jinak má také čs.spořitelna dceřiné pobočky v zahraničí Erste Bank (někde) a tam výběr z bankomatu stojí 6 Kč jako v ČR.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.04.13 09:31

Delife, tedy nezlob se, ale to si to neumíš spočítat kolik chceš směnit a kde se to vyplatí? V cizině přece můžeme vybírat z bankomatu a banka to přepočítá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.