Marihuana X dárcovství kostní dřeně

Od: Datum: 08.07.13 15:56 odpovědí: 3 změna: 08.07.13 17:21

dobrý den,

minulý týden jsme jeli s kamarády na festival. Jak to na takovývh akcích bývá, experimentuje se, lidi se baví a uvolňují drogami. My měli "jen" marihuanu. Celkem jsme ve 3 lidech měli asi 5 jointů za den. Já se nedávno přihlásila k dárcovství kostní dřeně a v blízké době chci jít na prohlídku, kde mi odeberou krev a další vyšetření... rozhodně nepatřím mezi pravidelné návětěvníky zeleného světa, dám si občas, ale kvůli dárcovství dřeně a taky plazmy hodlám skončit. Nic mi to nedává a stejně mi to jen škodí, tak co.. chci se jen zeptat, jeslti by při testech u té kostní dřeně mohli na marihuanu v krvi ještě přijít?

Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 08.07.13 16:02
avatar

Myslím, že to nebudou nějak moc řešit, jeden můj "pivní" kamarád byl pravidelným dárcem krve a někdy přišel na odběr po "náročnějším večírku". Když se pak u odběru ptal (již známého) lékaře, bylo mu řečeno, že pacient bude po infuzi maximálně trošku veselejší.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.07.13 16:03
avatar

Předpokládám, že myslíte testy při vstupu do registru dárců kostní dřeně. Tam se vyšetřují pouze parametry krve - dokonce se tam nevyšetřují ani pohlavní choroby, AIDS či další nemoce. Toto se zjišťuje až při dalším výběru, kdybyste byla vhodná jako dárce. Protože mezi okamžikem přihlášení se do registru a případným darováním může uplynout x let.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: marenka*
Datum: 08.07.13 17:21

Tráva Vám zničí mozek, ale ne tělo a jeho dary. Ovšem za předpokladu, že nejste dlouholetá smažka ;)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.