Dovolená v ČR - malé děti, kolo

Od: Datum: 19.04.13 12:49 odpovědí: 7 změna: 19.04.13 20:42

Zdravím prátelé, potřebuji poradit. Hledám nějaký osvědčený tip na dovolenou. Mám malé děti a hraji tenis a jezdím na kole...Nejraději bych jel někam do apartmánu či chatky nebo prostě hoďte mi tip kde se vám líbilo. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.13 12:50
avatar

České Švýcarsko, Česká Kanada, Pálava, Vranov/Bítov:)

doplněno 19.04.13 13:00:

Tak právě třeba na Pálavě může mamka s dětmi vyrazit na hřiště nebo do přírody a táta si mezitím vyšlápne pár "kopečků"*smich*..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.13 12:55
avatar

martinaa>

Ano...ale jen pokud dětem (či dospělákům) nevadí kopečky (pro někoho to jsou prý KOPCE), jinak Třeboňská placka (tedy pardon pánev).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rosol*
Datum: 19.04.13 13:01

Já bych chtěl spíše doporučení přímo chaty či pensionu nebo rekreačního střediska. děkuji ..přímo kam jezdíte a jste spoojeni (jídlo, čistota atd.)

Od: kaji
Datum: 19.04.13 15:58

Nevím jak teď,byli jsme před 3 roky ve Velkých Bílovicích na jižní Moravě v penzionu U Hroznu na náměstí,mají tam úschovnu kol,na uzavřeném dvorku bazen,bylo tam možné se najíst,ráno to bylo se snídaní a pak jsme jedli buď tam nebo kam jsme zrovna jeli na výlet.Pro lidi na kolách fajn a spousta blízkých zajímavostí okolo.Ale i v těch Bílovicích a taky Velkých Pavlovicích jsme viděli dost penzionů.Zkuste si to najít na netu,neznám už přesnou adresu a mohl by mně někdo podezřívat z reklamy-nám se tam prostě líbilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.13 16:22
avatar

Dcera s dětmi a se spřátelenými rodinami byla několikrát v rekreačním středisku Fiola u Mohelna. Bydlení v chatkách, plná penze, bazén s tobogánem, tenisový kurt, trampolína, minigolf, horolezecká stěna s instruktorem, program pro děti a další atrakce. Byli vždy velmi spokojeni a mohou toto středisko doporučit. Podrobnosti na www.happydovolena.cz

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.04.13 16:45
avatar

Český ráj ubytování v soukromém penzionu tel. č. 737478991 je to v Obci Radvánovice je to výchozí bod do Českého ráje ,nedaleko hrad Hrubá skála z penzionu krásný výhled na hrad Trosky (z balkonu součást pokoje) nedaleko Turnov . Kousek dál vše dostupné na kole Zámek Hrubý Rohozec a hlavně Hruboskalsko a Prachovské skály dále hrad Kost a mnoho dalších pro cyklisty zajímavých lokalit. A teď něco pro děti je to 400m od penzionu a manželka využívala každodeně po výletech a já mohl v přilehlém motorestu v klidu požívat skvělé pivo Svijany nebo naproti v pizzeriji se živit lahodnými pokrmy všeho druhu dopuručuji kraj jsem si zamiloval a byl tam již 3x na dovolené.*jasne*


VÍTÁME VÁS VE ŠŤASTNÉ ZEMI

Přírodní zábavní dětský areál Šťastná země vznikl v roce 2004 a během své existence si získal množství stálých návštěvníků, především z řad rodin s malými dětmi. Myšlenka areálu vnikla již v roce 2002, kdy byly pořádány první Slavnosti slámy, tehdy ještě na pronajatém pozemku. Tam také vznikla potřeba dětských prolézaček, jejichž "svépomocné" vyrobení bylo počátkem vzniku dnes již dynamicky se rozrůstající firmy Tomovy parky s. r. o.
Přírodní zábavní dětský areál Šťastná země nabízí návštěvníkům nejenom originální programy podpořené množstvím doprovodných aktivit, ale také dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky,prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky, a také oblíbenévzduchové trampolíny a prožitkový Geopark.
Pro VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU klikněte ZDE.


INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Otevírací doba:20. 4. - 29. 9.denně od 9.00 do 19.00 hodin, o prázdninách až do 20.00 hodin.
Výše vstupného do areálu (mimo akcí) je80 Kč za 1 osobu (děti, dospělí, důchodci).Vstupné platí v celém areálu (všechny herní prvky, trampolíny) včetněPROŽITKOVÉHO GEOPARKU.

Každý 11 ve skupině má vstup ZDARMA.Děti do 2 let, zdravotně postižené osoby (průkaz ZTP s sebou), dětské domovy a pěstounské rodiny ZDARMA.

Placené atrakce o víkendech: jízda na elektrovozítkách, jízda na koních, airsoftová střelnice, malování na obličej, odlévání svíček, lezecí stěna (v průběhu Slamáku)...

Areál je od 20. 4. 2013 až do konce září přístupný široké veřejnosti i v době konání programu "Šťastné dny".Program "Šťastné dny" je nabízen pouze MŠ a ZŠ - neomezuje však provoz areálu pro běžné návštěvníky.

Denní doprovodný program (hry, soutěže, vystoupení...) je pro děti připraven jen běhemSLAMÁKU 10.-31. srpna 2013. Vstupné na SLAMÁK 2013 je 90 Kč za osobu.

V areálu Šťastná země je možnost zakoupit občerstvení.

Poplatek za parkoviště nad areálem: os. automobil 20 Kč/den, autobus30 Kč/den.


JAK SE K NÁM DOSTANETE

doplněno 19.04.13 19:43:

*ua*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rosol*
Datum: 19.04.13 20:42

Stále čekám na Vaše zkušenosti...nevíte ještě o nějakém rekreačním středisku nebo chatě či pensionu?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.