Má mě ráda, nebo mě tahá za nos?

Od: Datum: 18.04.13 16:58 odpovědí: 10 změna: 19.04.13 16:45
avatar
Ahoj všem,
Mám asi trochu podivný dotaz na Vás je to složité.
Seznámil jsem se s jednou slečnou. Ji je 27 let a ma přítele me je 24 let a jsem bez přítelkyně. Zacali jsme si psát na jednom ne jmenovaném chatu a postezovala si mi na svého přítele se kterym je uz asi 6 let. On ji pry mlátí, nadává ji, ponizuje ji, zakazuje ji styk s rodinou. Snažil jsem se ji vysvětlit jestli ji za to stoji, ze ona je hezká ženská tak proc od nej neodejde. Nakonec po delší době jsme se rozhodli ze by jsme mohli byt spolu. Uz sem byl rozhodnutý ze to tak bude. Ale přišlo to ze jsme se domluvili ze se ke mne přestěhuje, kdyz nadešel ten den ani mi nenapsala, než vedla telefon nic proste. Byl jsem zklamany, ale po tydnu se mi ozvala ze se ten jeji přítel chce změnit atd.. Nezměnil se a tak jsme si psali dal a podobná situace se opakovala. Uz sem nevěděl jak dal a do třetice mi napsala ze ano chce byt se mnou a ze přijede kdyz mela dorazit a ja ji psal tak mi přišla odpověd at ji neotravuji a sbohem. Potom se mi omlouvala a dal sem ji šanci. Mela přijet zítra pry uz určitě. Napsala mi ale ze musi počkat do úterý ze musi něco zařídit. Ja uz nevím jestli tomu muzu věřit nebo ne :( prosím poraďte mi jak se zachovat i kdyz mi tvrdí ze me miluje :( jsem bezradny

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.13 17:06
avatar

Ahoj, nejspíš jsi jen "náhradník", kdyby to s přítelem nevyšlo. Pokud nepřišla poprvé, stane se. Podruhé už je to divné a potřetí už si z tebe dělá srandu. Navíc ta sms, ať neotravuješ...

Máš na víc;)

doplněno 18.04.13 17:09:

Myslím, že jsi byl taková berlička, když měla depku, a teď je to asi lepší, tak už tě nepotřebuje... smutné, ale rozhodně to není výjimka. Každopádně - kdyby se znovu ozvala, ne, že zase naletíš*stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 17:07
avatar
Chápu, myslel jsem si něco podobného.
Nejspíše ano jsem moc duverivy
Od: wamp®
Datum: 18.04.13 17:08
avatar
Nemá tě ráda,pouze si z tebe dělá vrbu!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 17:11
avatar
A co by se stalo kdyby doopravdy v to úterý přijela? Ze je rozhodnuta? Bylo by to jen aby naštvaná přítele nebo ze chce byt se mnou?
Datum: 18.04.13 17:11

Je to mrcha, nevěř ji ani slovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 17:18
avatar

Tahá Vás za nos. Když je s někým šest let a drží se ho zuby- nehty, asi ví proč. Kdyby byla tak ponižována, jak Vám tvrdí, chopila by se první příležitosti a odstěhovala se. Zvlášť, když má ke komu. Nemusí Vám vůbec říkat pravdu o svém partnerovi. Většinou ty, kteří si stěžují na partnera a sami sebe staví do role oběti a říkají si soucit a lítost, pálí dobré bydlo. Ten, kdo psychicky trpí se chová jinak...Nebuďte za důvěřivého truhlíka, který se dá snadno využívat. Leckdo toho může i zneužít..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 20:56
avatar

A Vy už jste se viděli? Nebo si jenom dopisujete? Pokud jste se ještě nesetkali, nedočetla jsem se o tom, pouze o chatu, tak jak se znáte důkladně? Mluví ona pravdu? A to si ji chcete nastěhovat k sobě? Co když si v praktickém životě nebudete rozumět? Je čistotná, kouří, pije, drogy, není těhotná, nemá dluhy, není hádavá, má práci? To vše bych chtěla a plno jiných věcí vědět. Si ji nastěhujete k sobě a pak se jí nezbavíte, když zjistíte, že je to třeba jenom slibotechna. Agresívní přítel si ji může vystopovat až k Vám.

Za 6 let chození a nevíme kolik let bydlí u přítele má jistě plno věcí, které si pořídila. Odstěhuje se s těmi věcmi najednou, nebo postupně, nebo vše nechá tam a přijde k Vám s jenom s taškou. Já bych byla opatrná. To děvče není solidní, a jak píší rádcové přede mnou, vy jste taková pojistka, až ji přítel naštve - zmlátí, tak uteče k Vám. Také mu tím může vyhrožovat, aby se k ní choval lépe, tak mu může naznačit, že od něho odejde, že má kam.

Je jedno přísloví. Není ohně bez kouře. Znáte pouze jednu verzi, druhou stranu mince neznáte. A pokud jste hodný chlapec, za nějaký čas se jí přejíte a ve vztahu jí bude stále něco chybět. Třeba ty hádky, agrese, prostě vzrůšo a pak usmiřování.

Nic Vám neradím, skutečnost nemusí být tak zlá a můžete mít spolu hezký vztah. Kdo zná svoji budoucnost?

doplněno 18.04.13 21:02:

A co jsem přehlídla - kdyby mě někdo napsal SMS, ať neotravuji, tak už bych nic neřešila a zavřela vrátka, vymazala číslo i zakázala přístup. Tohle, když napíše ze začátku vztahu, tak se to bude jenom stupňovat. Buďte rád, že jste vyvázl se zdravou kůží. To si sám sebe vážíte málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sclhjac
Datum: 19.04.13 06:49

tahá za nos, skus jinou, radši dvě nebo tři a poznáš realitu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.13 07:21
avatar

Nejste jen bezradný, jste nesmírně naivní až...*ee*

Cožpak Vy jste si neuvědomil, že B je správně? Tedy - tahá Vás za nos. A to pořádně. Dokonce bych spíš i řekla, že Vám čůrá na paty. To to nevidíte sám?

Slečna očividně neví, co chce. Vás má jako rezervu, kdyby něco. Ale jinak je jí nadevše ten její hrubián, o kterém píšete, že ji mlátí, ponižuje a zakazuje styk s rodinou. /je-li to pravda/. Nechte ji být. Potřebuje ještě několik let otloukání, aby se jí v hlavě rozsvítilo. A některým slepicím se nerozsvítí stejně.

Nemáte žádnou sebeúctu a sebevědomí. Jinak byste už byl v prachu.

Ona Vám napíše, A´T JI NEOTRAVUJETE A SBOHEM, což je jasné, jak to myslí. ŹE O VÁS NESTOJÍ. Pak si to rozmyslí a řekne si: Co kdyby se mi ten trouba ještě hodil? A Vy jí dáte znovu šanci a budete čekat do úterka. Vy jste opravdu kus pitomce. Co Vám musí ještě všechno udělat a říct, abyste konečně pochopil, že je to všechno marné? Vy máte opravdu dlouhé vedení.*zed*

Je jaro, jistě si brzy najdete dívku, která ke k Vám bude hodit lépe. Bude hezká, neošoupaná předchozím vztahem, bude o nějaký ten roček mladší a hlavně, nebude Vám říkat, ať ji neotravujete. Přeji Vám to.

Nad touhle krasomilou udělejte kříž. Nic jiného si nezaslouží. *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.13 16:45
avatar

Pokud je Vám 24 let, tak neztrácejte naději a najděte si jinou ženu - Vaše přítelkyně je přece jenom zadaná, sice se z toho vztahu chce asi vymanit, ale současně pořád doufá v zázrak a svého přítele miluje.

Asi by to mezi vámi nebylo moc dobré. Možná si časem najde jiného partnera, ale Vy to asi nebudete - to už by přišla a nevymlouvala se.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.