Líbím se mu?

Od: Datum: 18.04.13 16:02 odpovědí: 2 změna: 18.04.13 17:02

Ahoj, ve škole se mi líbí jeden kluk.. Je o tři roky starší než já (je mu 19), je z vyššího ročníku.Nejdřív jsem si byla skoro jistá, že se mu líbím - často jsme se potkávali na chodbách, klidně i 3x za jednu přestávku a např. i v patře, kde zrovna měla hodinu jen naše třída a nižší ročníky. Pokaždé se na mě strašně hezky usmál, koukal po mně na chodbách s takovým strašně hezkým výrazem v očích, když jsme se míjeli, mrkl na mě.. Zdravili jsme se, ale nikdy jsme spolu nemluvili, myslím, že nemá ani to nejmenší tušení, jak se jmenuju a tak. Zkrátka žádný rozhovor neproběhl. Poslední 2 dny mi připadá, jako by otočil o 180 stupňů - nezdraví, když se na mě (výjimečně) podívá, připadá mi, jako by koukal skrz mě, atd., atd. Problém je v tom, že já jsem se do něj za ten předcházející měsíc tak nějak už.. trochu zamilovala a ... Nevím.. To mu mám spadnout k nohám, aby si mě všiml..?! (To padání k nohám berte, prosím, trochu jako nadsázku ;))

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.13 16:44
avatar

Ahoj, možností je hned několik. Jako první se nabízí, že je maturant a za chvilku maturuje, takže má poměrně velký stres jako většina a prostě nemá náladu na nic jiného. Druhá možnost je, že se třeba zamiloval - a tím pádem tě už přehlíží. Nebo mu došlo, že jsi na něj třeba moc mladá, slyšet o tobě od kamarádů něco nepěkného nebo se prostě přestal snažit, kyž neviděl žádnou odezvu.

Nemusíš mu padat k nohám, ale měla jsi reagovat dříve, když jste po sobě mrkali a koukali. Líná huba, holý neštěstí. Prostě ho pozdrav a zaveď řeč třeba na tu maturitu, jestli maturuje.:)

doplněno 18.04.13 17:08:

Jojo, není nic horšího, než hlouček chichotajících se holek, to kluci nemají moc rádi:)

Bohužel víc neporadím, pokud nemáš odvahu na pár vět, tak se samo od sebe nikdy nic nestane. A otázka ohledně hodin je fakt trapná, to určitě ne. Já bych se zeptala, jestli má taky depku z maturity...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kerli
Datum: 18.04.13 17:02

Další možnost mě napadla až teď - možná mu trochu vadí kamarádi/spolužáci, kteří mě pořád objímají, pořád mám někoho z nich za zády, skoro neustále se spolu něčemu smějeme, atd. atd. (Prostě něco jako kdybych měla za zády partičku holek.. ;))

Odezva - i když nepatrná.. tam byla.. Ale (bohužel) nemám odvahu na to, přijít si jen tak k někomu, s kým jsem nikdy předtím nemluvila a začít mu něco říkat.. Neexistuje nějaká "univerzální otázka", jak začít rozhovor? Napadá mě jen "Nevíš, kolik je hodin" - což je, vzhledem k alespoň jedněm hodinám na každém patře, otázka úplně stupidní.. ;)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.