Vymáhání nezaplacené faktury

Od: Datum: 18.04.13 09:26 odpovědí: 2 změna: 18.04.13 10:24

Dobrý den, chci vás poprosit o radu ohledně vymáhání nezaplacené faktury. Jedná se o fungující společnost, která se mi zapírá a slibuje zaplacení ale stále nic. Faktura je již 70 dnů po splatnosti. Nepomáhají časté telefonáty a ani upomínání dopisem.

Teď mám možnost dlužníka zveřejnit na webu www.dluzis.cz což je registr dlužníků. Myslíte si, že zveřejnění dlužníka by mohlo pomoci se zaplacením dluhu?

Já si myslím, že ano protože konkrétně tento dlužník má hodně zakázek z internetu, takže předpokládám, že chce mít na netu co nejlepší pověst a tohle by mu mohlo uškodit. To, že je to legální jsem již zjistil, protože on je právnická osoba a na tu se nevztahuje ochrana osobních údajů.

Děkuji všem za názory a pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.13 10:06
avatar

Dobrý den. Využijte a zkuste každou legální dostupnou možnost. Nic jiného Vám ani nezbývá...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 18.04.13 10:24

Máte v podstatě dvě možnosti, buď cesta nelegální, nebo legální a ta končí u soudu. Rozhodnutí je čistě na vás. A ten pan B...ý má souhlas ke sběru, zveřejnění takových dat? Tvrdé hochy to neodradí, jak veřejnosti prokážete, že zrovna vám neuhradil když ostatním ano? Nebo je na tuto firmu více stížností? Tak se spojte a postupujte společně!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.