Jak na sex na jednu noc?

Od: Datum: 16.04.13 22:57 odpovědí: 11 změna: 17.04.13 12:50

Jak a kde najít holku na jednu noc? Stačí zajít na nějaký disko, do baru a sbalím tam někoho jen na to jedno? Vždycky koukám kolik lidí z mého okolí už mělo přes 20 sexuálních partnerů a já to táhl jen po vztazích. Mám na to chuť jen nevím jak na to. Poraďte vy samci a samice :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.13 23:01
avatar

Odpověď na tvé otázky disko, do baru - je ano. Když narazíš na správnou holku, jde se na to.

Jen se směji té větě "Vždycky koukám kolik lidí z mého okolí už mělo přes 20 sexuálních partnerů..." - a to jim jako věříš, jo?*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.04.13 23:27

Hledej na intu, nabídek je...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 17.04.13 00:54

Takhle myslí jen debilové. Asi je ti tak 17-18 a všichni kolem tebe kecaj. Takhkle to totiž opravdu nechodí. Myslíš, že kdyby to tak chodilo, že by potom ty kluci měli nějakou možnost najít životní partnerku? Tak leda životní nemoc - AIDS. A pokud to tak opravdu je, nesrovnávej se s nimi a nezávoď s nimi. Jednou, až Ti to bude myslet, tak budeš litovat...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 17.04.13 00:57

Povím ti to asi takhle: ani na diskotékách se te nepovede každému chlapovi. Pokud nechceš do postele tahat nejošklivější, nejhloupější a nejzoufalejší ženy v okolí v jednom, musíš je něčím zaujmout. I na tu jednu noc.

A lidem nevěř, lidi rádi kecaj a přeháněj, co se svých skóre týče.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.04.13 08:07
avatar

Přesně tak. Ty hloupé, tlusté a ošklivé ulovíš, jsou vděčné za každého, moc příležitostí nemají.

Ale myslím, že jich je málo. Většinou jsou děvčata pěkná, štíhlá a chytrá a takové jen tak neutrhneš!:D

A kamarádům nevěř, každý rád přehání. Cožpak jsi jim při tom svítil a počítal skalpy? Určitě ne. A říkat může každý, co chce.

Při svých dobrodružstvích nezapomínej na bezpečnostpři styku. Nejen, že Tě ta ošklivá, hloupá a tlustá může později uhnat jako otce /stalo se u nás a ženich se při obřadu zhroutil/, ale určitě jsi už něco slyšel o kapavce, příjicích a jiných, i daleko horších, pohlavních nemocech.

Tak lovu zdar. Ale nebylo by lepší si najít opravdu stálou dívku na lásku, na kterou se budeš pokaždé těšit a bude Ti s ní fajn? Než nějaké ošoupané pometlo? Zamysli se. Jaga.

doplněno 17.04.13 09:31:

Jen tak mimochodem, jeden málo úspěšný "milovník" šel na to jako Ty. O zábavě vytáhl namazanou holku ven a těšil se, co bude. Přitáhl ji k sobě - a najednou ho ona celého pozvracela.*blee* Takže musíš počítat i s jinými zážitky, než těmi příjemnými. Ale to Ti asi je jedno, když hledáš je zaskotačení na jeden večer.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.04.13 08:34
avatar

Nemusíš na disco, ani do baru - co se budeš namáhat a unavovat? U silnic takových stojí...A pokud jsi grant, jsou i veřejné domy, které slouží k tomuto účelu...Lidé z Tvého okolí by Ti také mohli poradit, jak to dělají, když jim to věříš...Hlavně nezapomeň na ochranu, ať se z takového dobrodružství neléčíš ještě hodně dlouho...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 09:01
avatar

neni to jen tak , ze prijdes a hned jdes s nakou obr krasnou babou se vyspat , ty lepsi holky nepujdou stebou pokud nejsi krasny , bohaty , nebo tak neco , oni si drzi svuj standart a za dalsi kazda baba se nechce citit jak lehka deva , spis sezenes nakou tlustsi , hnusnejsi a ta treba fakt pujde , bude to moc chtit , bude treba jeste panna ... no zkusit to muzes , ale priprav si na to cely vecer , koupis par drinku , kecate , tancite , zkusis ji sahnout na zadecek /jakmile te neodstrci tak mas sanci/ , pak zas par drinku , po dalsim tanecku pusinku ... a jakmile pujde dom , tak ze ji odprovodis ... a pak bud premluvis at jde k tobe , nebo ty k ni... , chce to mit kliku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 17.04.13 09:23

No, a když sečteš vstupné na disko, drinky pro sebe a tu děvu, nějaký taxík a násobíš to koeficientem pravděpodobnosti, že ti dá, tak ti vyjde, že tě ten bordel vyjde levněji a je to jistota.*smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 17.04.13 09:58
avatar

Dobrý den, kdysi mne jeden můj starší kamarád varoval větou: "Není tak těžké sehnat ženskou na jednu noc, ale mnohdy je těžší se jí ráno zbavit." Nutno počítat i s touto variantou. Zdravím!

doplněno 17.04.13 14:03:

figurek - slyšel jsem "hezkou" historku. Mladý muž si v hospodě namluvil (dle jeho opileckého mínění) ženu středních let. Ráno, po noci plné vášní, se jí ptal, zda také nespěchá do práce. A dostal odpověď, že nikam nespěchá, protože je už v důchodu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dddd*
Datum: 17.04.13 10:07

někdy je levnější si zajít do hampejzu a ještě si tam mužeš vybrat která holka se ti líbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 12:50
avatar

Hoď kládu na vztahy na jednu noc. Nějakých velkých erotických zážitků se stejně nedočkáš. Akorát se v lepším případě stane, že ti ty partnerky začnou splývat v jednu anebo v horším případě chytneš něco hodně nepříjemného.

A pak je tu ještě jeden dobrý důvod, viz epigram.

Trudná jsou opilců probuzení. Trudná jsou opilců rána.

Namísto něžného pohlazení civí na tebe nána.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.