Homo homo homolka

Od: Datum: 27.03.13 00:41 odpovědí: 6 změna: 27.03.13 16:08

Zdravim,lamu si hlavu jak se jmenuje herec jak hral v Rudanka Homolku?Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 00:45
Ohodnoceno: 1x

Od: andrea1*
Datum: 27.03.13 07:58
Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.03.13 13:19

:) dekuji

Datum: 27.03.13 08:15

Nebyl to film Homo homo Homolka, ale Ecce, homo Homolka. Další díly: Hogo fogo Homolka /jak si koupili škodovku a jeli se pochlubit k rodičům Heduš na vesnici/, a poslední Homolka a tobolka /dovolená na horách/.

Hlavní hrdina taky nebyl žádný Rudanek /máte v tom hokej/, ale Ludánek. Hrál ho nádherně František Husák. Jeho manželka Heduš - Helena Růžičková. Ludánkovi rodiče: Marie Mottlová a Josef Šebánek. To je vlastně neherec, původně taxikář, ale v roli dědy Homolky naprosto úžasný. Rodinu doplňují dvojčata Matěj a Petr Formanovi.

Nádherný je kontrast vyhublého Ludánka a prostorově výrazné Heduš. Nemohli najít lepší pár lidí.

Tato trilogie je jedním z mých nejoblíbenějších filmů, kromě Světáků, S tebou mě baví svět, Starci na chmelu, Léto s kovbojem ... a dalších.

Že jsme ale uměli dělat krásné české filmy? Co třeba taková Noc na Karštejně? To nemělo chybu. Žádné vulgarismy, žádné střílečky a jaké to bylo milé a k zasmání. A ta plejáda pánů herců, kteří byli opravdu pány herci. A pohladilo to duši.*srdce* Jaga.

Datum: 27.03.13 14:16

Také zdravím. Jen ještě dodám, že Ludánek to byl jen pro maminku...Jinak to byl Ludva...:D

Datum: 27.03.13 16:08

A to Ti Ludvo povídám,jestli si ten fotbal neprosadíš tak jsi pro mě mrtvej Homolka.

Mámo podívej,to jsou panoramata.

Víte co,pojdme si slíbit že na sebe budeme hodní..

Supr filmy,mám je moc rád,úžasné obsazení,krásné tepláky,dialogy,i teď se usmívám...*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.