Sledujete ještě filmy v TV?

Od: Datum: 26.03.13 11:35 odpovědí: 8 změna: 26.03.13 20:10
avatar

Sleduje ještě někdo těch několik let staré filmy v TV? Občas narazím na film, který jsem ještě neviděl, ale není problém si ho třeba hned stáhnout z www.uloz.to nebo www.bezvadata.cz ...a tím nemusím čekat do 20-22h na film a bez reklam! Film si mohu přes VLC player nebo za půl hodinky pustit okamžitě a během sledování filmu si stáhnout 2-3 další filmy TV už jen sleduji kvůli zprávám a sportu a občas novému czdub dokumentu. Pište i své názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 26.03.13 11:50

Já využívám obě varianty - stahuji filmy, které z nějakého důvodu chci hodně vidět. Často ale jen přijdu unavená domů, nechci přemýšlet o tom, co si stáhnout, nechci číst, chci něco, co mi spadne do klína bez přemýšlení... a pak často zkusím najít něco v televizi. Mám přístup k hodně kanálům, takže se to často dá. Za výhodu považuju i to, že se tak často dostanu k filmům či dokumentům, které bych sama nikdy nevyhledala, ale řpesto mě zaujmou, rozšíří mi obzor, seznámí mě s novým tvůrcem... A díky tomu třeba získám další inspiraci, co určitě chci vidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:00

Já osobně pořád dávám přednost nabídce TV. I když to není ten stav z 60.let, kdy se město vylidnilo, když šla Sága rodu Forsytů, protože díky 120 kanálům své IPTV + funkci TimeShift si program stejně tvořím operativně. I když mám slušnou sbírku i DVD a BR, tak si je moc nepouštím. Spíše problikávám TV a když mě něco zaujme, tak pozoruji a třeba vrátím od začátku nebo dám do PIP apod. Stahování filmů tedy nevedu, možná někdy HD snímky Discovery apod docu. Když se teď nad tím tak zamýšlím, mám TV spíše jako velkou tapetu, kterou vnímám tak 10 vteřin z minuty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:03
avatar

TV sleduji, zrovna včera na dvojce film Svatba-vykopávka ale úžasná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 26.03.13 12:15

V telce nic moc není, tak ji skoro nesleduji-ztáta času. Na můj vkus mimo jiné je tam i moc reklam do vysílání.

Snad jedině program ČT 2 to občas vytrhne a jiný kanál, kde je dokument o přírodě a podobně .

Nejlépe to vyřešila Norská TV- Norská veřejnoprávní televize NRK v hlavním čase vysíllala plápolání ohně v krbu - i s odborným komentářem. Akční podívaná trvala 12 hodin.-15. 2. 2013

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:27
avatar

Mam to presne tak jako ty. Televizi vyuzivam, ale ne programy co tam jsou. Vlastne mozna tak u nas vysilanou pohodu, kde hraji rockovou hudbu, a nebo ji vyuzivam jako kulisu. A dobre se u tech blbosti usina.

Jinak stahuju filmy, a poustim si je i kdyz by mel byt ten den v TV. Bez reklam, bez problemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 18:19
avatar

Na filmy v TV se moc nedívám, a ani je nestahuji (nemám kam). V poslední době se dost dívám na Prima ZOOM (historie, příroda), občas se objeví zajímavý dokument i na TV Svět (tam spíše politika).

Přijde mi, že se dost zhoršila ČT 2, tam dávám přednost ČT 24.

Pokud hledám něco pro zábavu, dávám přednost klasické hudbě (nejradši mám opery). Poslouchám hlavně Vltavu, občas Leonardo.

Výjimečně i Classic FM, jež má nemožné/neschopné moderátory, kteří jsou schopni do věty o 5 slovech vecpat 10 slov vaty (nedokážu je poslouchat dlouho). Je to škoda, hudbu hrají pěknou.

doplněno 26.03.13 19:00:

Dericcaster má pravdu: V noci se občas objeví zajímavý neznámý film, na Nova Cinema dokonce někdy bez reklam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 18:29

Abych vyloženě plánoval, že se podívám na film v TV, to ne. Také volím raději stažení, než sledovat tuny přiblblých reklam. Ale někdy zcela záměrně projíždím kanály v noci, když člověk třeba nemůže spát. Občas se tam objeví zajímavý a přitom neznámý film.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 20:10
avatar

Televizi jsem neviděl dobrý dva roky. Dnes nemá smysl ji pořizovat. Vše je na internetu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.