Nevíte, co je to za film/seriál?

Od: Datum: 15.03.13 14:01 odpovědí: 7 změna: 24.03.13 17:40

Ahoj, hledám jméno/název jednoho seriálu/filmu. Nejsem si jistá, jestli jde o seriál nebo jen vícedílný film, opravdu nevím :( Prakticky o tom filmu/seriálu nemám moc dobré informace, proto budu ráda za každou radu ;)

Teď už k popisu filmu/seriálu:

Vím, že ho dávali tak před 5 lety? v televizi asi na nově? Tak to už vážně nevím, vím jen, že kousky máme natočené na videokazetách, které ale pořád přeskakují, takže si nejsem jistá, jestli jde o film nebo seriál...

Neznám jméno ani jednoho herce či herečky, ale je to něco na způsob fantasy. Jedna holka žije normálně s otcem v našem světě, ale její matka je zlá čarodějnice v nějakém jiném světě (asi). Nevím jak, ale její otec s tou holkou se nějak do toho světa dostanou a tak nějak tam bloudí. Jsou tam děti trola, které je honí a jejichž otce ta čarodějnice zabila. Taky tam je pár divných zrcadel, jedno velké to rozbije ten její otece, když někde leze ze střechy, to si ještě pamatuji a oni se ho potom pokouší složit zpět, ale taky se jim to moc nevede. Tak utíkají před těmi troli někam do hora tam taky byli nějací skřeti... Bojím se, že víc o tom vám říct nemůžu a moc mě to mrzí :( Pokud na něco přijdete budu vám moc vděčná :) Děkuji moc za jakoukoli pomoc :)

doplněno 15.03.13 14:06:

Něco jako 12 zrcadel?!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 15.03.13 14:03
Desáté království. Serial tuším 5dílů.Vždycky když se někdo ptá tak odpovím.Jseš třetí.Můj oblíbený :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanher*
Datum: 15.03.13 14:04

Krkovičko, *palec* za rychlost. . .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 15.03.13 14:05
Náhoda že jsem zrovna při ruce ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: martiicka*
Datum: 15.03.13 14:07

Děkuju mooc *uspech**palec*

Datum: 15.03.13 14:09
avatar

Má to 9 dílů a je to úžasný seriál. Můžu doporučit i Once Upon a Time. Je to taky o pohádkových postavách v našem světě (a naopak) :).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martiicka*
Datum: 24.03.13 17:40

Ehm... seriál má pouze 5 dílů ;)

Od: krkovicka*
Datum: 15.03.13 14:11
Ta dívka se jmenuje Veronika a je tam taky Vlk který se do ní zamiluje.Společně se svým otcem zachraňuje prince aby mohl usednout na trůn v desátém království.Ti skřítci v horách vyrábějí ty zrcadla.Postupně prochází každým království kde je čeká vždy nějaký úkol a honí je Lovec nebo Trolove.Královna je zlá chce trůn pro sebe a tak jim posílá nástrahy.Jako otrávené jablko nebo houby na spaní.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.