Konečná píseň k filmu noc v muzeu 1

Od: Datum: 16.02.13 19:51 odpovědí: 3 změna: 18.02.13 20:11

Nevíte někdo, jak se jmenuje píseň, co hraje, když končí film noc v muzeu 1? Předem Vás upozorňuji, že na kfilmu.net neodpovídá ani jedna z uvedených písní, té, kterou já hledám ;) Jinak děkuji všem, kdo na něco přijdou :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 19:59

September - Earth Wind and Fire:)

doplněno 17.02.13 14:52:

Já nebyla na žádném kfilmu.net:) Jen jsem jmenovala závěrečnou písničku z filmu, kde všichni tančí. Netušila jsem, že sháníte píseň z titulků.

Ještě mrkněte sem http://www.imdb.com/title/tt0477347/soundtrack, jsou zde uvedené i jiné skladby, než kfilmu.net.

Ohodnoceno: 0x

Od: martiicka*
Datum: 17.02.13 10:45

Ne... Říkala jsem přeci, že na kfilmu.net to není. Já myslím hned tu první píseň, co začne hrát, když začnou běžet titulky... ;)

Datum: 18.02.13 20:11

Tak první píseň, když začnou běžet titulky, je Tonight od Keke Palmer, která je na kfilmu.net normálně uvedena dole mezi písněmi, co nejsou na sountracku.

Není zač:)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.