Název písně ze stanice (nevím která stanice)

Od: Datum: 25.01.13 20:53 odpovědí: 8 změna: 08.03.13 19:15

zdravím, dnes kolem 11.30 na jedné rozhlasové stanici (byl jsem u lékaře a v čekárně v repráčcích hrála píseň Petra Muka) nevím název stanice

lze nějak dohledat na netu která skladba by to mohla být?

myslím si na 99%, že to byl jeden z dalších kanálů ČESKÉHO ROZHLASU, ale který že? Přece jich má ČR dost

děkuji za vaše rady tipy

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 25.01.13 20:56

Od: fino97*
Datum: 25.01.13 20:56

Nepamatujete si uryvek textu,nebo alespon melodii?Text hodte do googlu(staci jedna veta...),nebo melodii zabroukejte na http://www.midomi.com/ do mikrofonu...jinak podle radia se spatne hleda,teda pokud to nebyla nejaka hitparada nebo tak neco...

Datum: 25.01.13 21:14

ÚRYVEK APOD. NEVÍM NIC,

dle mne to bylo zpravodajské radio a zpíval to Petr Muk (zřejmě píseň z jeho poslední desky)

doplněno 25.01.13 21:17:

ale byla to hodně chytlava melodie a melodická

doplněno 25.01.13 21:23:

hm, tak z poslední desky to určitě nebylo

Datum: 25.01.13 20:57

Datum: 25.01.13 22:31

po hodině hledání jsem z toho tak , že už ani nevím, jak asi zněla

ale jsou dvě skladby, které mi něco "říkají", že by to možná mohly být ony, ale nejsem si jist

1: pověz mi víc - PETR MUK- POVĚZ MI VÍC - YouTube

2: svou lásku rozdej

Co vím jistě že to bylo někdy kolem 11.30 hodin

Datum: 08.03.13 18:39

a ještě prosím další doatz lze zjistit ,na názvy písní, co se hrálo dnes od 6.00 do 7.00 na Impulsu?

děkuji

Datum: 08.03.13 19:15

Songster.sk momentalne nefunguje a Impuls na svych strankach playlist nezobrazuje. Asi dalsi rozmar komercniho radia, ktere hlavne nezapomene zduraznit, ze je nejposlouchanejsi podle nejakeho pruzkumu. Pycha predchazi pad.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.