Hledám film

Od: Datum: 23.01.13 20:42 odpovědí: 2 změna: 24.01.13 09:47

Zdravím,

už delší dobu sháním jeden fim, který běžel v srpnu 2012 v televizi. Netuším, jaký to byl kanál (možná Nova cinema, Barrandov nebo Prima Love).

Příběh byl o tom, že dívka přijela (odněkud) zpět domů. Na své "výpravě" sehnala jakousi masožravku pro svého kamaráda, ale nějakým nedopatřením se té kytce něco stala, tak ji šla ukrást do botanické zahrady, kde náhodou potkala nějakého chlapíka - z něj se později vyklubala rocková/popová hvězda. Chvíli jí "tahal" za nos - ona netušila, že je slavný, ale všichni kolem ní z toho člověka byli úplně vedle. Pak se do sebe zamilovali a byl šťastný konec.

Tuším že to byl německý/rakouský film - romantický.

Za případné odpovědi budu vděčná, děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.13 09:20
avatar
To bude těžký hledání Rosamunde Pilcher takových námětů na filmy nasekala snad víc jak Baťa cviček. Ale neboj při tom počtu televizních kanálů zaměřených programově na ženy v domácnosti, se ten film otočí v televizi tak třikrát do roka.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.13 09:47
avatar

jestli víte určitě, že to bylo v srpnu 2012, tak za hodinku byste si mohla film vyhledat na www.fdb.cz v sekci tv program + prohledat fotogalerii filmu a herců a určitě si vzpomenete

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.