Velmi známý song

Od: Datum: 19.01.13 21:17 odpovědí: 4 změna: 20.01.13 13:14

Prosím, mam pro vas tezkej ukol.Hledam totiz song ale nevím ani interpreta pouze mi zní v hlavě:

1) nějaký rap/ragge

2) začíná jen klepáním rytmu (začíná nižší tón pak vyšsí) středně rychle za sebou

3) potom do toho začne breptat nějaký muž trochu vyhuleným hlasem

ten song je velmi chytlavej, dodává pohodovou náladu a ten "rapper" mluví hodně potichu lehce a relaxačně ale ten song je určitě hodně známej viz youtube ... jenom vědět jméno ... díky moc za tipy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.13 21:22

A aspoň pár slov, která se v té písničce vyskytují, by nebylo?

Ohodnoceno: 0x

Od: alexandr147*
Datum: 19.01.13 21:42

to bohužel ne ale mam pocit že je song od snoop dogga nebo wizkhalify nebo ludacrise nebo nějaké jejich kombinace ... a taky se mě zdá že je v tom klipu hodně trávy a hulení (zvláštní že trávu nesnáším :D )

Od: martinxx1
Datum: 20.01.13 11:04

Koukni ke mě možná jí mám mezi oblíbenými http://www.youtube.com/playlist?list=PLnI-nXEDlYxCmv1gjj3X_0yBYPg4KBkcT

Ohodnoceno: 0x

Od: alexandr147*
Datum: 20.01.13 13:14

takže song nalezen ... popletli se mě borci a snoop dogg nebo wiz khalifa tam nejsou ... je to KidCudi - Cudderisback

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.