Dětský nebo rodinný film

Od: Datum: 19.01.13 14:58 odpovědí: 4 změna: 20.01.13 06:52
Dobrý den a Předem děkuji.Měl by být o rodině,srandovní nebo i se zvířátkami.Může být i z novějších.Žádné scifi ani animovaný.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.13 00:52
avatar

Vysloužilí lvi. Vřele doporučuji, už dlouho jsem se tak nepobavila. A také Koupili jsme ZOO, rovněž úžasný film.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.13 01:21
avatar

Určitě Past na Rodiče a Casper, to jsou krásné filmy. Samozřejmě také Karlík a továrna na čokoládu.

Velmi ráda vzpomínám na Jumanji. Poprvé jsem ho viděla někdy v osmi letech a hrozně jsem se bála. Ale byl to takový ten "fascinující, hezký" strach. Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů právě díky tomu úžasnému zážitku v dětství.

Za jeden z nejkrásnějších rodinných filmů považuji Petra Pana. Je tak krásně a dojemně natočen. Opravdu nádhera a pohladí po duši.

Velmi pěkný film (a vcelku nenápadný) je Matilda. Je to o malé dívce, která je velmi chytrá, ale jejím rodičům je to úplně jedno a moc si jí nevšímají. Je to taková "Amélie z Montmartru i pro děti".

A je velká škoda, že nechcete sci-fi, protože dva nejlepší rodiné filmy jsou právě na pomezí sci-fi. Prvním je známý film I.A.: Umělá inteligence. Je to vlastně Pinocchio, akorát "v moderní době", kdy se malý robot touží stát živým chlapcem.

Druhým filmem (a mým oblíbeným) je Andrew - člen naší rodiny. Je to také o robotovi (avšak tentokrát dospělý), který se touží stát člověkem. Jsou to filmy nesmírně krásné a dojemné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 20.01.13 06:52
Děkuji.Poslední dva o robotech se mi zamlouvají.Už jsem je viděla a byly pěkný.Ještě otázka na Vás.Jak se jmenuje film o orangutanovi který se ztratí nebo uteče v hotelu?Víc nevím.Byla to komedie.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.