Český slavík 2012 a Landa

Od: Datum: 25.11.12 09:19 odpovědí: 20 změna: 25.11.12 14:22

Zdravím, co říkáte na nového českého slavíka? a jak se vám líbil projev Landy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.12 09:23
avatar
Letošní slavík byl jakýsi divný, zklamal me Karel, že nevyhral. Landuv projev jsem neslyšel, po vyhlášení skupiny jsem usnul.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 09:32

Nedívala jsem se ,ale nyní jsem to zrovna četla . Landa byl vždy svůj - je to jeho věc - řekl co si myslí, nezáleží mu na tom co řeknou druzí. Nechce se nikomu zalíbit - prostě je to člověk - osobnost- .

Jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 09:37
avatar

Na Slavíka se nedívám, tato šou se mi zdá stále horší.

Projev Landy jsem si prohlédla na netu. Podle mě je to VŮL/promiňte mi ten výraz/, který nemá špetku chování. Asi ho v mládí nikdo nevychovával a málo ho řezali. Dneska by z něj určitě nebyl takový ksindl.

Na snímcích oblečený jako v bufetu u nádraží, je přece vidět před celým národem a svým chováním a oblečením ukazuje, jak si publika váží. Nebo spíš neváží. Měl by si vzít příklad z Gotta.

Jeho rádoby "projev" byl plný sprosťáren a vulgarismů, jako když se hádá bezdomovec, prostě byl jako dement. Divím se, že ho nevyvedli ještě před "projevem". Je to ubožák.

Hlasy asi získal proto, že na netu předem prosil a vyzýval lidi, aby ho volili, že by chtěl přednést svou řeč. No a v Čechách je zvědavost jednou z předních lidských vlastností a tak tedy posbíral body. Jinak by si ani neškrtnul.

Proč jsou dneska ti "rádoby slavní" tak hrubí, vulgární, nedovedou se chovat? Vzpomínám namátkou třeba na Matušku, Chladila, Neckáře, Zicha a další - slyšeli jste někdo, že by se takto chovali.

Pan Landa - to byla vylitá žumpa, nic jiného! Nepíši to kvůli narážkám na komunisty, ale spíš pro jeho celkový odporný projev před mnoha lidmi naživo i v TV. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.11.12 09:47

ano pokud se na to díváte takhle tak to s vámi souhlasím... mě spíš šlo o tu pointu... ale nevím... kdybych se vcitil do jeho situace... taky bych se tady na to mohl vys*at..

Datum: 25.11.12 12:11
avatar

Řekl pravdu, hrubou surovou pravdu bez pozlátek, libozvučných obezliček a podobně. A ta se dobře neposlouchá.

Nicméně vulgarismů mohl ubrat, to je pravda, bylo jich příliš.

Že se takto nechová Gott, Matuška apod.? No... upřímně, tito pánové mají (měli) dokonce života vystaráno a nemuseli řešit, z čeho zaplatí nájem a z čeho koupí nové oblečení. Tak proč by se rozčilovali, že. A co dnešnímu státu řekl Zich, to už se nedozvíme. Třeba by to bylo velmi podobné, jen lépe zabalené.

doplněno 25.11.12 12:14:

Osobně mi víc vadil projev Lucie Bílé po vyhlášení ceny "absolutní slavík", kdy mlela cosi o tom, že slavík je stejně jen jeden, a to je Gott. Chápu, je oblíbený, vyhrál skoro čtyřicetkrát, s Bílou jsou přátelé, ale bylo to hodně nevhodné. V podstatě dala najevo, že Klus je nějaký omyl, nebo co...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miljan*
Datum: 25.11.12 14:22

*palec*

doplněno 25.11.12 14:24:

Upřesnění, babajaga *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 25.11.12 09:49
avatar

Nastava nova era zpěváků a myslim,že GoŤTak dostane dobrou depresi,když si uvědomí,že je sním konec...

Byl odsunut na druhou kolej,přiští rok na třeti a šmitec...

Dlouhou dobu jsem Landu nemusel až do jisté doby,kdy sem na něj změnil názor.Je možná trošku naivní,že svou tvorbou vnese do Čechů jejich původní hrdost.Kdoví?

Dal tomu jak říka 20let a nic se dle něj nestalo.Co se mělo vlastně dle něj stát...*nevi*?

Společnost si vybrala směr,směr matearialismu,ktery jde ruku z rukou z lakotou a bezohlednosti.Smysl našla v nakupování.

Včera jsem byl s malym synovcem v obchodnaku,ktery byl plny k prasknutí lidí.Seděli a koukali naty lidi jak blází před Vanocemi a on řekl,že lidi jsou blázní,že naco to všechno potřebují.Je známo,že z malym dětí by si dospěli měli vzit přiklad.

Tak žijem,obklopení kdejakym nesmyslem za ktery jsem potili pot v práci.

Hodl Landa sve pocity daval do sve tvorby,ale jak je známo,vysvětlit pocity druhemu člověku je téměř nepřekonatelný čin...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 09:54

chápete to podle mě správně... a výsledky krajskych voleb byla poslední kapka pro něj asi... ale vubec se nedivim.. mě je taky na blití z toho jak lidi uvažují.. si myslí že je komunisti spasí... jen zapomínají na jednu podstatnou věc...

Datum: 25.11.12 10:29
avatar

To ovšem není pravda. Landa změnu na Žita ohlásil dávno před volbama,takže s komunistama to nebylo zrovna plánováne.

On opravdu ale mění názory jak se mu to hodí, což je na škodu.

Takže kdo se Landu zajímal, ví proč a jak.

Landa není. Je Žito 44

doplněno 25.11.12 10:32:

Vemte si koho se zastává.

http://www.parlamentnilisty.c…-o-politickych-hovn-ch-253283

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 25.11.12 09:59
avatar

Nový slavík - Tomáš Klus, je sympatický zpěvák, vítězství mu docela přeji, i když nechápu, kdy, kde a proč nechal svůj původní letitý "účes". který podle mne více odpovídal jeho tvorbě i projevu. Že by změnil image jen kvůili Slavíkovi? To by u mne měl trošku malé mínus...

Landa byl vždy "svůj", jeho rozčarování z vývoje společnosti naprosto chápu. Vždy se snažil své názory vkládat do svých textů, chápu, že ho přestává bavit vůbec další texty vymýšlet, když se rozhlédne okolo sebe. Jeho oblečení ani jeho projev do celkové atmosféry nezapadl, ale to byl jistě jeho záměr, jeho asi poslední pokus "probudit" lidi, aby se vzpamatovali dříve než bude pozdě. Takže plus pro Dana Landu, za jeho snahu...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: artik*
Datum: 25.11.12 10:07

Řekl jen svůj názor a to mu naštěstí nikdo nebere . Já ho nemusím od té doby co řekl , že nikdy nebyl proti rómům a nikdy nebyl skinhead . Svůj názor taky změnil tak ,aby se to hodilo společnosti .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bf106
Datum: 25.11.12 10:32

Kdy a kde Landa rekl, ze nikdy nebyl skinhead? Dekuji za odkaz..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 10:25
avatar

Slavík jako vždy ,nuda a nic neříkající anketa.Landa řekl jen to co si myslí a co tvoří ve svých písních několik let.Komu z vás tady není na blití z toho jak se to tu vyvýjí viz poslední volby.

Je to jeho názor a on ho chtěl sdělit širší veřejnosti i té co ho nesledují.Kdy jindy by ho měl říct když končí a slavíka sleduje dost lidí.Kdo se o něj zajímá ví co je Žito a ví co vyjadřuje ve své tvorbě.

Btw. co to mělo být ti Koblížci.To je naše nastupující generace?No potěš,takoví spratci a chovali se jak kdyby měli za sebou kdovíjak úspěšnou práci.Cucáci nevychovaní.Těm rány lítaly hodně daleko od hlavy.*bum*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.11.12 10:34
avatar

Punkeři? Mají přijít v obleku? To pochopitelne, ale ta doba je už deset let pryč. Dneska si chodí i slavíci na tak prestižní událost jako by šli do kina.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 25.11.12 10:56

Kdosi tu poznamenal, že Gott bude mít depku z toho, že není první. Nesouhlasím. On si o to sám záměrně říkal. Ta upoutávka v TV na slavíka s tím jeho "těsně vedle", to byla jasná provokace. A on věděl, že to zabere. Zabralo. Kdyby z toho měl mít depku, tak by tu reklamu nikdy nenatočil.

To ostatní, je mi šumafuk. Že byl landa sprostej a arogantní, že byl oblečenej tak jak byl? To je jeho problém, ne můj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 11:18
avatar

zabu to jsem byl jaaaa...vim ze Gottak to poznamenal uz sam za sebe ze je snim Amen...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 11:32
avatar
S Karlem konec nebude, i kdyby už slavíka nikdy nezískal, pořád to bude největší machr v ČR.
K Landovi :řekl co řekl, jaky zvolil slovník je jeho věc, kdyby zvolil mírnější tón, nevyznelo by to, co tim chtěl říct. Pokud se to někomu nelibi, je to jeho věc a jeho názor. Landa řekl co si myslí, kdo to z dnešních slavných umi? Ano 23 let po revoluci se k moci dostává strana, ktera pul stoleti pohrbivala nasi svobodu. Ale je to naše vina, že je volime znovu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.11.12 11:48

Není to naše vina, je to vina současných vládních stran, protože nedokázali, že jsou lepší než komunisti, spíš naopak *haha*:D*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 25.11.12 12:42

Slavík, prezident...toť problém, bude rohlík levnější?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 25.11.12 13:25

U slavíka jsem si jistý-nebude. U toho prezidenta si jistý nejsem. Ale způsob volby prezidenta cenu rohlíku neovlivní-doufám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.