Název filmu...?

Od: Datum: 14.08.12 21:14 odpovědí: 7 změna: 15.08.12 07:35

Zdravím.

Poraďte mi prosím, nemohu si za boha vzpomenout na název jednoho filmu.

Jedná se o film kde hlavní hrdina žije spokojenej život se ženou, ale časem nějak zjistí že to není skutečnost ale pouze virtualni realita kterou si vysnil.. Protože x let zpátky zmiňovaná žena zemřela nebo se s ním rozešla..

Už si to moc nepamatuju ale myslim že tam toho hrdinu napojili na nějakou mašinu do které zadali datum od kterého si to už nechce pamatovat a zadá se alternativní prožití krizové situace takže zrovna v našem případě se s přítelkyní nerozejde (nebo neumře)

Mnohokrát děkuji za tipy. :) Vím že popis je docela strohý...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 14.08.12 21:17

Total rikol (netusím jak se to piše )

Od: pepr®
Datum: 14.08.12 21:21

Píše se to Total Recall, ale ten to stoprocentně není.

Datum: 14.08.12 21:22

Taky myslím:)

Datum: 14.08.12 21:26

Není to náhodou Stroj času? http://www.csfd.cz/film/13542-stroj-casu/

Od: vochy
Datum: 14.08.12 21:37

Stroj času ani Total Recall to neni.. Tohle je pouze virtuální realita kterou si každej člověk může určit po svém..

Datum: 14.08.12 22:07

Trošku mi to připomíná Věčný svit neposkvrněné mysli (s tou mašinou). A taky Červenýho trpaslíka :D. Každopádně... ještě popřemýšlím, mám pocit, že jsem to taky viděla... I když si to možná pletu s Počátkem...

Od: dery®
Datum: 15.08.12 07:35

Cesta časem byla třeba i v TIMECOPu s Van Dammem.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.