Název filmu - horor někde u Bosny

Od: Datum: 11.08.12 00:16 odpovědí: 2 změna: 12.08.12 11:41

Rád bych se zeptal jestli někdo poznáte následují film, který jsem před časem vuděl v TV, ale jak už to občas bývá - netuším jak se jmenoval.

Skupina spíše mladších lidí se vydá autem do hor. Poté pokračuje po svých. Většina z nich jsou horolezci, až na jednoho - myslím, že má závratě. Vydají se po stezce, která je z bezpečnostních důvodů uzavřena. Během cesty dojde ke zranění jednoho člena (myslím, že se chytne do želez) a najednou ho někdo někam odtáhne a už ho ostatní nemou najít. Postupně se situace vyhrocuje tak, že ho najdou v nějaké chatrči s nějakým hrůzostrašným "neandrtálcem" a zjišťují, že zabíjí turisty. Částečně se jim pokouší uniknout, ale nakonec je stejně dostihne a až na jednu dívku všechny zavraždí. Dívka se nakonec taky zabije, protože se s ní utrhne lano při návratu. No a na konci filmu je řečeno, že v této oblasti se za nevím kolik let zpátky ztratilo několik stovek lidí, které jsou k dnešnímu dni stále nezvěstní.

Nevíte co je to za film?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 12.08.12 09:09
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.12 11:41

Díky - to je ono.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.