Neznáte nějaké filmy pro teenagery?

Od: Datum: 08.07.12 22:46 odpovědí: 9 změna: 18.11.12 14:51

Mám rády filmy tipu Supernáhradník, nebo Žáby k zulíbání 1,2,3 nebo Dívčí parta. Neznáte nějaké další podobné filmy? předem Děkuju ;))

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.12 20:51

Sesterstvo putovních kalhot; Rádio Rebel; Camp Rock; Lemonade Mouth; Pako mých snů (Geek Charming); Muzikál ze střední...

Datum: 09.07.12 20:56

Ze všech jmenovaných jsem neviděl ani jeden *nevi* Ale vypadá to, že nechcete žádné vážné.

Takže, Superbad, Zombieland, Hot Rod, Napoleon Dynamite (poslední dva obsahují ne zcela typický humor :)), Scott Pilgrim vs the World, Mean Girls, Not Another Teen Movie.

Od: kate*
Datum: 06.09.12 18:46

Chtěla bych se zeptat, jsem 11letá holka a hledám nějaké dobré filmy, ráda Harryho Pottera, Piráti z Karibiku, Stmívání, Rio, CampRock, Alenka v říši divů a podobné filmy...budu vděčná, když se ozvete a poradíte mi nějakej ten filmeček :))

Datum: 07.09.12 08:00

viz předchozí příspěvky...

Od: misul*
Datum: 16.10.12 08:03

Ahoj. Tak se zkus mrknout na Sněhurka a Lovec,Penelope,bratz a kdyby nějaké o tanci tak třeba Let's Dance 1,2,3 :)

Od: katulqa
Datum: 16.10.12 10:25

Moje chůva upírka je skvělý seriál :) Fim mě žádný nenapadá.. Jedině Moje chůva upírka film :DD

Od: jelitos*
Datum: 07.11.12 14:23

Moji sestře se hodně líbila komedie Holky na tahu ( trailer ) a pak taneční film Let’s Dance: Revolution

.

Datum: 07.11.12 14:25

Protivný sprostý holky, jedna z nejlepších komedií :D

Od: lil*
Datum: 18.11.12 14:51

Lol, Divoška, Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky,

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.