Filmove komedie

Od: Datum: 02.07.12 10:43 odpovědí: 11 změna: 09.07.12 18:00

Ahoj nevide nekdo uplne skvele komedie u kterych se poradne zasmeju? dekuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fsdffds
Datum: 02.07.12 10:48

Od: hankauk*
Datum: 02.07.12 10:48

Z českých například: Čtyři vraždy stačí drahoušku, Což takhle dát si špenát, Světáci...

Ze zahraničních: Drž hubu!, Pošetilost mocných, Růžový panter... , Rabi Jácob, Křidýlko nebo stehýnko atd...

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 02.07.12 11:13

Nedávno jsem kamarádovi doporučoval jednu méně známou: Yankee Zulu

Datum: 02.07.12 11:49

Za mně určitě Malý krámek hrůz < http://www.csfd.cz/film/11271-maly-kramek-hruz/>.

Je to směsice komedie, scifi, hororu a muzikálu. Zasmějete se určitě a poteší i hodnocení na ČSFD - pěkných 75%.

Od: dery®
Datum: 02.07.12 12:17

Nedotknutelní.

Tváří se to jako srdcervoucí dramaťák, ale fakt se to tak jen tváří, dost jsme se u toho pobavili.

Od: aurora*
Datum: 02.07.12 13:26

Blbec k večeři

Ohodnoceno: 1x

Od: cockpunk*
Datum: 02.07.12 13:56

Já jsem zastáncem série Bláznivých střel s Leslie Nielsenem*palec*

Od: bmbx®
Datum: 02.07.12 18:04

Zloději z Harvardu - u toho není chvilka kdy si člověk může od smíchu odpočinout :D

Ohodnoceno: 2x

Od: tatranka*
Datum: 02.07.12 22:58

Zkus mě rozesmát, Divočáci, Fotr je lotr

Datum: 03.07.12 14:41

Borat :)

Od: paldo*
Datum: 09.07.12 18:00

hehe, těch je hrozně moc xD

mohu třeba doporučit : Scary Movie, nebo je dost dobrý Diktátor. Dále Šéfové na zabití, Paul(ale to je možná trošku slabší, i když dost dobrá herecká dvojka - Pegg a Frost) , Soumrak mrtvých a samozřejmě nesmí chybět Johnny English. Jednička dobrá, dvojka ještě lepší.. U toho jsem se popadal smíchy *ua**vtip*

Také se nemohu nabažit Sandlerovkama(i když byl hrozný propadák Jack a Jill - ušlo to, ale Sandler umí o dost lépe zahrát ). Ze sandlerovek bych mohl doporučit : Zkus mě rozesmát, Machři, Když si Chuck bral Larryho nebo třeba Trestná lavice ..

Doufám, že Vám seznam trochu pomohl a něco si z něho vyberete ;) *hej*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.