Nedá mi spát písnička, kdo ji zná?

Od: Datum: 18.08.12 22:00 odpovědí: 13 změna: 18.08.12 23:37

Zdravim. Dnes jsem slyšel někde, už ani nevím kde, jednu písničku. Nemůžu ji nikde najít. Nemůžu si vzpomenout na slova, ale zpívá to muž, je to něco na styl Wonderful Life od Blacka, taková pomalá, hezká. Vím, že je v písničce slyšet taková mezihra v rytmu "tiri ti ti ti ti ti tá" a když máte hudební sluch, nebo po ruce piáno, zahrajte si třeba DD D D D D C G, a možná ji poznáte. Už si nevím rady, a jak se znám, dokud ji nenajdu, neusnu. Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: djlike
Datum: 18.08.12 22:28

Zdarec,Zkusil jsem to složit DD D D D D C G , http://download.hellshare.cz/dd-d-d-d-d-c-g-mp3/8598902

napiš jestli to trochu odpovída.Já mám takovej program kterej hledá písničky *tuc*

Od: jawar*
Datum: 18.08.12 22:37

Ten začátek není špatnej, ale ten konec nejde nahoru ale jeden dolu a pak na to G nahoru. zkusím to ztvárnit nějak notověji:

-O-

-OO-O-O-O-O-

-O-

Snad se to zobrazí použitelně.

doplněno 18.08.12 22:39:

Tak nezobrazí... je to jakoby TIRI TI TI TI TI(třeba tón D) TY (o jeden tón níž) TI (o minimálně 3 tóny výš).

Datum: 18.08.12 22:45

Asi ne, co? :/

Datum: 18.08.12 22:47

Jo! Je to vona! Díky moc ;). Přesně to je vona! Tak dnes usnu. Moc díky za pomoc! Mě jednou za čas takhle něco v rádiu při placení chytne, a pak na to nemůžu zapomenout, dokud nezjistím co to je.

Datum: 18.08.12 22:54

Páni, tak to mám radost :D. A to o mě všichni říkají, že nemám hudební sluch :D. Jsem ráda, že můžete mít klidné spaní :)

Datum: 18.08.12 22:59

Není hudební sluch jako hudební sluch. Při takovémto hledání je vždy problém Jak tu písničku definovat. Audacity neumim donutit ke spolupráci s mikrofonem, abych to třeba napískal, a hodil někam. Takhle jsem celý rok hledal jednu písničku, a postupným poslechem všech písniček od všech skupin, které se k ní stylem přibližovaly, jsem nakonec našel. Dnes jsem právě narazil na tento web, a viděl, že zde vcelku rychle přichází na podobné otázky správné odpovědi, tak jsem zkusil, a zjistil, že to byl dobrý nápad. Ještě jednou děkuji ;)

Datum: 18.08.12 23:07

Tohle je má oblíbená písnička. Stačilo vědět, že to zpívá chlap a je to podobné Wonderful life :D.

Od: pepr®
Datum: 18.08.12 23:06

Teda dámo! *dril* Všechny klobouky dolů včetně tupé.

To je jako bych nastal Buch - buch... buch - buch a vy jste věděla, že je to přejezd u Mělníka :D

Paráda*palec**tuc*

doplněno 18.08.12 23:07:

Samozřejmě to patří Kolikokoli

doplněno 18.08.12 23:24:

Tak potom, co jste práskla, že je to vaše oblíbená, tak tupé beru zpět *smich* Ale klobouk dolů si určitě zasloužíte.

Datum: 18.08.12 22:57

máš nějaké piano nebo něco kde bysto mohl zahrát a dat to na uložto a dát sem link?

nebo to zkus složit na tady natom http://www.bgfl.org/custom/re…p/client_ftp/ks2/music/piano/

musím mít ten spravný rytmus(zvuk) jinak to nenajdu *tuc*

Datum: 18.08.12 23:03

Již jsem našel ;) Já neumím nahrát zvuk do počítače. Audacity to prý umí, ale já nevím, jak ho nastavit na ten správný mikrofon. Odpověď je o příspěvek výše, aneb

tohle je vono :-D ale i tobě díky za snahu ;)

Datum: 18.08.12 23:15

NO nevadí, tak jindy -Můžeme se buď spokojit se zpěvem textu a melodie někoho jiného nebo se pokusit osvobodit od již zpívaných písní.*tuc*

Datum: 18.08.12 23:23

Mě se již zpívané písně (některé, jsem spíš na country a bigbít, ale co se mi jednou zalíbí, když to někde slyším, to prostě musím vědět co to je :D ) nevadí. Sám jsem ale taky trochu tvořivé, a již pár písniček jsem přetextoval. Sice to nemám nikde sepsané, ale jedna za chvilku bude. Vymýšlet melodii, to nedokážu, pač neovládám žádný nástroj dostatečně na skládání muziky. Proto vždy "ukradu" nějakou již existující, ideálně s anglickým textem, který mi moc neříká, a předělávám ji do české verze, ale na úúúplně jiné téma :D to abych se odreagoval od básniček, tech už mám dost, a není to vono :D

Datum: 18.08.12 23:37

Teda já žasnu. Vy jste fakt *palec**placni*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.