Jaký název má kniha?

Od: Datum: 16.06.12 10:29 odpovědí: 4 změna: 16.06.12 11:00

Dobrý krásný a slunečný den všem :) Jednou jsem četla knihu o bílé paní, která zůstala v australské buši, snad spadlo letadlo a ona putovala s aboriginy. Chvíli jí trvalo, než jí došlo, že jiné řešení není, než dělat to, co domorodci, chce-li žít a přežít. Celá kniha vypadala, že to spisovatelka opravdu zažila na vlastní kůži.*hej* Kniha byla velice poutavá a nesmírně zajímavá a já jsem o ní vyprávěla kamarádce.Je to už hodně dávno, co jsem to četla a teď si nemohu vzpomenout, jak se to jmenovalo a kdo to napsal. Něco se mi vybavuje o protinožcích. Snad Zpráva od protinožců? Děkuji tomu, kdo to četl a vzpomene si.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: punkturtle*
Datum: 16.06.12 10:46

Snad Poselství od protinožců? Ale o pádu letadla tam asi nic není.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Poselství_od_protinožců

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.06.12 10:59

Punkturle, děkuji, to je ona! Hezký den *pusa*

Datum: 16.06.12 10:54

Patrick White: Sukně z listí. Tato kniha je příběhem bělošky, která po ztroskotání lodi putovala s aboriginci. Možná je to kniha, kterou hledáte.

Datum: 16.06.12 11:00

bruno, děkuji za typ, kouknu se po ní ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.