Název filmu

Od: Datum: 10.05.12 12:43 odpovědí: 11 změna: 12.05.12 13:32

Dobrý den, zhruba před třemi týdný dávali v TV film, hl. postavou byl chlapec a dívka, bylo jim zhruba 13 let, byli to kamarádi a chodili spolu na karate. Chlapec byl do dívky zamilovaný, ona nejspíše také, ale nedávala mu to najevo. Věděl by někdo název filmu? Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sirius007*
Datum: 10.05.12 15:05

dobry den nevzpomenete si alespon na jakem programu ho davali?

Od: jeycob
Datum: 10.05.12 15:07

100% to říci nemohu, ale tuším že Nova nebo Prima.

Datum: 10.05.12 21:15

Nebylo to Karate kid nebo něco podobného? (Český název neznám). Tedy nejsem si tím vůbec jistá, ale tuším, že v Karate kid byly dvě děti, karate...

Datum: 11.05.12 08:34

Bohužel, Karate Kid to není, název filmu se ale také skládal tuším z dvou slov a mám pocit, že název obsahoval slovo "láska", nebo něco podobného.

Datum: 11.05.12 10:08

A jméno alespoň jednoho herce byste asi nevěděl, že? Nebo jestli je to anglický film, německý, francouzský... Nebo z jakého roku? Tím myslím jestli to je třeba rozmezí 2000 - 2012, nebo dříve, starší filmy... Nějaký detail...

Datum: 11.05.12 11:14

Film to byl nejspíše americký, chlapcovi rodiče se chtěli rozvádět, na konci filmu se ale dali dohoromady, dívčina matka byla tuším černoška, dívka v karate dostala do dvojice chlapce, na kterého hl. postava žárlila. Hl. hrdina a dívka spolu s jejími rodiči byli tuším že na opeře, na nějaké večeři, nebo tak. Dívčiny příbuzní měli svatbu a ona si přála, aby tam hl. postava přišla, což se nakonec stalo.
Film byl určitě v rozmězí 2000-2012.

Datum: 11.05.12 13:04

Bohužel, ať hledám, jak hledám, nemůžu to najít. Jaká tam byla hlavní zápletka? Podle čeho se to mohlo jmenovat? Google mi vždycky na "filmy o karate" najde jen Karate kid. A na "filmy o lásce" (když už by ta "láska" mohla být v názvu), no, to je ještě horší. Já vím, že už asi chci moc detailů, ale takto se to prostě špatně hledá. Možná poradí spíše někdo, kdo to viděl

Od: sirius007*
Datum: 12.05.12 12:53

este tedy par otazek...v kolik to asi davali? nemohl to byt nemecky film? byla nahoda ze ste film videl nebo byla v tv upoutavka a tesil ste se na nej...? videl sem tv program mesic nazpet a jediny co sem nasel je serie od Rosamunde Pilcher v jejich filmech se to laskou jen hemzi...

Datum: 12.05.12 12:59

Myslím že vím co máte na mysli , pokud vím , filmy byl natočen v New Yorku že? ..

Datum: 12.05.12 13:13

Nebyl to náhodou film http://www.csfd.cz/film/202833-maly-manhattan/? Děti tam jsou , karate taky a svatba na konci se mi zdá že taky ..

Datum: 12.05.12 13:32

Na to jsem se taky koukala, jestli by to nemohlo být ono, ale myslím, že ne, protože tazatel psal, že maminky dívky byla černoška a to tu není... Možná to byl ten film, ale v tom případě by nesouhlasilo, kdyby tomu klukovi dívčina nedávala najevo, že se mu líbí, protože v Malém Manhattonovi, či jak se to skloňuje (asi v Malém Manhattanu, ale to je jedno), spolu "chodí" od začátku...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.