Romantické filmy pro dívky :)

Od: Datum: 10.03.12 10:02 odpovědí: 13 změna: 05.11.12 15:20

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli mi někdo neporadí nějaký dobrý romantický film pro dívky .. :) Mám ráda filmy typu Panna nebo orel , On je fakt boží , The last song atd .. Budu ráda za každou odpověd' :) děkuji .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.12 12:14

Koukni sem tady jich par mas - http://tv.gameteam.cz/?cat=70

Datum: 10.03.12 14:31

Padesátkrát a stále poprvé, Zápisník, Zkus mě rozesmát, Pravá blondýnka, Italské prázdniny... Je jich spousta, koukni na net, najdeš jich mraky.

Jo a samozřejmě Titanic!

doplněno 10.03.12 14:55:

Ještě dodám Kamarád taky rád, Super náhradník, Monte Carlo, 27 šatů, Přes noc třicítkou, Deset důvodů proč tě nenávidím, Deník princezny, Program na ochranu princezen, 500 dní se Summer, Určitě, možná, Voda pro slony, Stmívání, Mejdan v Las Vegas, Zná ji jako svý boty, Nikdy to nevzdávej, Tvůj snoubenec, můj milenec, Co ta holka chce, Královna ročníku, Hairspray, Až tak moc tě nežere, Láska nebeská, Všichni říkají: miluji tě, Mamma mia, Ďábel nosí Pradu, Na sv. Valentýna, Šťastný nový rok, Když Harry potkal Sally, Chceš mě, chci tě, Bridget Jonesová, Jak ztratit kluka v deseti dnech, Návrh, Válka nevěst, Dopisy pro Julii, Prázdniny v Římě, Romeo a Julie, Pýcha a předsudek, Starci na chmelu, Elizabethtown, Hříšný tanec, Pomáda, Jíst, meditovat, milovat...

Koukni jeětě sem: http://klapeto.blog.cz/1102/r…icke-komedie-romanticke-filmy

Uff, připadám si jako odborník na romatiku .

Snad si vybereš, já osobně můžu doporučit snad všechny, co jsem napsala .

Od: bee*
Datum: 07.06.12 20:52

Nežádej svůj poslední tanec ;)

Od: kamka
Datum: 02.07.12 15:55

Znam filmy jako Krokodýlové z předměstí 1,2,3 a Žáby k zulíbání1,2,3 NEZNÁTE NĚJAKÉ PODOBNÉ FILMY? díky kamilahuttnerova@email.cz

Od: rensa
Datum: 21.09.12 15:05

Skus LOL :) hezký film ;)

Od: western
Datum: 05.11.12 15:20

Nejlepší filmy jsou s Miley Cyrus ;)

= LOL nebo POSLEDNÍ PÍSEŇ *palec*

Od: simon*
Datum: 14.07.12 21:36

opravdovy pribeh hollywoodske hvezdicky

Od: jelitos*
Datum: 14.07.12 22:10

Od: tinnie
Datum: 09.08.12 18:40

Mě se moc líbil film 10 důvodů proč tě nenávidím

Datum: 21.09.12 19:32

Ahoj, doporučuji: Nikdy to nevzdávej, Holky v balíku, Dokonalý chlap, LOL, Kouzelná romance, jen trochu štěstí, Vlastní pravidla, Mezi námi děvčaty, Příšerná tchýně, Krásná pokojská, Deník princezny 1 a 2, Královna ročníku, Co ta holka chce, Smím prosit? Táta na plný úvazek, Prázdniny, Zatímco jsi spal, Ztroskotaná láska, Koupili jsme ZOO, ...

Od: ronnydeep
Datum: 07.10.12 12:23

viděla jsi už na svatého valentýna, dá se to stáhnout pod ulož.to :)

Od: petricek*
Datum: 09.10.12 14:48

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.