Píseň Loučím se s Vámi kamarádi

Od: odpovědí: 13 změna:

Ahoj rádcové, prosím Vás moc o pomoc. Zemřel mi děda a babička si přeje mu zahrát na pohřbu písničku "Loučím se s Vámi kaamrádi". Bohužel jsme našli pouze verzi od Evy a Vaška, což uznejte - se na pohřeb moc nehodí. Prosím, kdyby měl někdo link na Zmožkovu verzi, nebo mi byl ochotný poslat tuto písničku v mp3, byla bych moc vděčná.

Děkuji, Míša

13 odpovědí na otázku

 

 


0x

Míšo, to je mi moc líto - upřímnou soustrast. Jak jsem tak hledala, tuto píseň má v nabídce mnoho pohřebních ústavů. Tak se zkuste obrátit na váš nejbližší a třeba byste od nich mohla nahrávku získat.

 


0x

Míšo, také upřímnou soustrast...

Zkoušela jsem hledat všude možně. Našla jsem verzi od Karla Zímy, která, si myslím, by mohla být velmi hezká. Jen za ni chtějí zaplatit asi 0,42 dolarů. Zkoušela jsem hledat na Youtube, kde bych to dokázala stáhnou a poslat. Jenže... tato písnička tam není. Tedy je... od Melody boys z roku 1933. Ovšem tím, jak je to stará verze, tak to v ní praská a škvrčí. Přítel snad má v PC program na vyčíštění, tak to přeci jen zkusím stáhnout a vyčistit. Třeba se tato verze bude líbit?!


Ahoj Lidko, Hanko, děkuji.

Pohřební služba tuhle písničku v nabídce má. Ale ve verzi, která se nám nelíbí, ta Eva a Vašek jsou takoví "rozjuchaní"... Chtělo by to určitě česky, děda byl myslivec a všichni myslivci tu písničku prý znají... Tak uvidíme. Ta písnička je i na CD od Zmožka od České muziky, to CD stojí asi 130 Kč, takže to bychom samozřejmě dali, jenže dodací lhůta 21 dnů... Takže také pasé.

Třeba se ještě někdo ozve. Děkuji

Upřímnou soustrast, zkuste tuto verzi : mediafire.com/...


Slone, DĚKUJI, DĚKUJI. To je ono.

 


0x

Míšo, je to s tím souborem trošku složitější... Ale snad se povede. :)

 


0x

Míšo, mám tu nahrávku z 33.roku. Bohužel, nejde mi to odšumit. Chtělo by to nějakého machra na šumy a "prásky". Můžu ti tu nahrávku poslat do mailu a uvidíš. Mně se dost líbí, protože je i vzhledem k roku vzniku taková správně nostalgická.

Na linku je ukázka písničky od JOSEFA Zímy (ne Karla... myslela jsem na Hálu:o) Na dalším linku je ta samá za 99 centů, takže pokud by se líbila, tak pár kaček a je tvoje. :)

www.supraphon.cz//...

www.cduniverse.co/...

Hanko jenže ta první je jen ukázka a ta druhá je demo,já se pokouším přímo na stránkách Jiřího Zmožka,ale paní mi odepsala,že takovou písen nemá,poslala by jí zdarma mailem,tak ještě počkám,snad něco najdou,hezký večer

doplněno 13.11.11 17:13:

toto mi paní napsala

Je mi líto, tuto píseň naše vydavatelství nevydalo a proto ji nemáme v databázi, takže ani k dispozici... Nebo jste ji v naší nabídce viděli a má jen jiný název? Osobně o ní ale nevím. S pozdravem M.Mamojková 

O té první vím, že je to ukázka.. taky jsem to napsala. Nevím ale, proč by druhá měla být demo? O demu tam není ani slovo. Buď lze koupit celé album nebo jen jednotlivé písničky.

 


0x
avatar lidus

Upřimnou soustrast Míšo. Pátrala jsem ale nic nenašla, určitě se ta píseň tak jmenuje?

 


0x

ted mi paní podruhé z nakladatelství napsala toto:

Chápu, že je to pro Vás všechny náročná situace. Ale naše vydavatelství
tuto píseň vážně nevydalo. Obrázek s textem, který byl v emailu není
odkaz do naší nabídky...
Píseň vydalo sice vydavatelství pana Zmožka, ale to co měl kdysi
dávno... Jeho archiv neexistuje.
Bohužel Vám vážně nepomohu.
Mamojková

 


Milí rádcové. Děkuji mnohokrát všem, jménem celé mojí rodiny. Nakonec Slon poslal pěknou verzi, a tu dědovi v pátek zahrajeme. Děkuji i Hance a uživateli Stribrna. Moc jste nám pomohli. Vážím si toho a ještě jednou děkuji. Opět se ukázalo, že jsme tady na poraďte dobrá parta.

Bodíky dát nemůžu, admin mi otázku přesunul do volné diskuze... Grrrr...

A až dědu pochováme, zase se tady mezi Vás vrátím. Ahoj, děkuji všem.

 


0x
avatar kapkanadeje

Mišo, také se připojuji. Soucítím s Vámi a Vaší rodinou - upřímnou soustrast.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]