Poradíte rockovou muziku?

Od: Datum: 17.07.12 08:13 odpovědí: 12 změna: 19.07.12 12:12

aohj, poradíte mi nějaké současné dobré rockové kapely, co bych mohla poslouchat? vždycky jsem měla ráda rock, ale poslouchala jsem většinou ty starší, chtělo by to trochu toho svěžího větříku :) je mi 26 a úplně nejradši mám teda pink floyd, tak třeba i něco v takovém duchu...díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.12 08:30

Gratuluji k mladému věku...respektive k tomu, že v tomto věku posloucháte Pink Floyd..

"Něco podobného" neseženete...to je skupina s velmi výrazným rukopisem, koneckonců jako drtivá většina rockových skupin

tehdejších let.

Zkuste z těchto let nahrávky Emerson, Lake&Palmer, Genesis, Yes, Peter Gabriel, Jethro Tull, Dire Straits..., Carlose Santanu, Fleetwood Mac...Hudba v těchto letech obecně byla velmi kvalitní...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.07.12 16:30

Dnešní podobná Floydům asi neee.ale je tu třeba česká obdoba +- stejně stará a stejně dobrá a to Progres 2 . Nebo třeba klasika jako Deep Puprle,Led zeppelin ,AC DC atd nebo třeba "ozáka"-Black Sabbath?Starý bigbít je asi nejlepší.Ty Sedmdesátky nemají chybu neje rock ale i ostatní namátkou třeba Sweet,Uriah Heep, Slade, atd Je toho hejno!

Od: petrosek
Datum: 17.07.12 16:38

mala princezno, zustan u starsi hudby. Mezi 60. - 90. lety byla hudba hudbou, podobne kvalitni kousky jako Pink Floyd, AC/DC atd. v dnesni muzice, ktera nestoji za nic, nenajdes...

Datum: 17.07.12 19:09

Souhlas!

Datum: 17.07.12 18:55

Slečna se neptala co poslouchat z minulého tisíciletí, ale z dneška. Taky bych poradil Led Zeppelin, nebo The Sweet. Dnes poslouchám jedinou kapelu a to je Nightwish. Nevím ovšem hrajou-li klasický rock a je mi to vlastně fuck.

Datum: 17.07.12 19:08

Nightwish rozhodně nehrají klasický rock, nýbrž hlavně symfonický metal.
Ale od jisté doby už nemají takovou šťávu, už je to jen jedna z mnoha metalových kapel...

Datum: 17.07.12 23:22

To se sice neptala, ale dnešní muzika se ty minulý holt nemůže vůbec rovnat. Na klasickej bigbít prostě nic nemá.

Od: slash1987
Datum: 17.07.12 19:02

Doporučuju sólové alba od Slashe ( Guns N' Roses) a nebo Velvet Revolver a Alter Bridge

Od: stribrnak*
Datum: 17.07.12 19:09

co zkusit toto

Datum: 17.07.12 23:10

To si asi děláte legraci

doplněno 17.07.12 23:13:

Zkus brousit po you tube, sám tam uvíznu třeba hodiny a nacházím stále nové. Navíc ti nabízejí další a podobné i současné. Ale to asi znáš..

Od: cinematic*
Datum: 18.07.12 14:43

Svěží větřík nových nahrávek lze najít i tady http://newalbumreleases.net/category/rock/

Od: nicker
Datum: 19.07.12 12:12

Všichni výše mají dobrý přehled bezpochyhy o kvalitni muzice,kterou sem i ja jistou dobu poslouchal,ale nicméně po dlouhych letech poslechu těchto kapel sem došel k názoru,že tyto již muzejní kapely patří do šuplíku,sem tam je vytáhnout a poslechnout.Zkrátka je třeba se vyvíjet i v tomhle směru a tudíž si myslím,že internet přinaši mnoho internetových radii(nemyslím naše česka radia)ale zahraniční,na kterych si určo najdeš nepřebernou směsici různych rockovyh kapel nejen již uvedenych Led Zepellin,Deep Purple,Sweet a i moderních vynikajích rockových kapel.

Sam ze sebe doporučuji internetove americké radio http://www.radioparadise.com*tuc*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.