Závislost na mastrubaci

Od: Datum: 04.08.13 23:13 odpovědí: 5 změna: 05.08.13 18:08

Dobrý den,nejspíš sem zavislý na mastrubacim,masturbuji každý den,někdy třeba vydržim den né,ale pak dostanu nadrženou náladu a nejde vydržet,ale jde spíš o to jestl to nebude mít vliv v tom že až něco budu mít se ženou jestli nebude problém třeba v tom že se neudělám? že budu zvyklej na to svoje..?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: prf
Datum: 04.08.13 23:33
Problem to bude (budes mit problem se udelat), ale po case se to srovna. Do te doby muzete (vzajemnou) masturbaci zaclenit do vasich hratek.
Ohodnoceno: 0x

Od: vlasatec*
Datum: 05.08.13 07:43
Jestli tě to obtěžuje zkus studenou sprchu a hlavně pořád něco dělat aby ses nenudil. Měl jsem podobný problém a dokázal jsem se toho zbavit a řeknu ti, že jsem daleko svobodnějši. Prvních 14 dní je ale hodně těžkých pak si tělo zvykne.

Od: hurvajs
Datum: 05.08.13 09:04

Podle mě masturbovat každý den není nic neobvyklého v mladším věku a nemyslím si, že bys pak kvůli tomu měl v budoucnu problém...

Datum: 05.08.13 09:07

Dobrý den,nepíšete kolik je Vám let. domnívám se že jste náctiletý a tak si myslím že to žáden problém v budoucnu nebude. Jste jen ve věku kdy se Vám tělo a hormony bouří a Vy si jen "ulevíte od tlaku".Až si najdete partnerku,samo se to srovná.

Ohodnoceno: 2x

Od: petulaa*
Datum: 05.08.13 18:08

Ja myslim, ze az poznas sex, tak poznas i to, ze masturbace je sice krasna, ale sex je jeste krasnejsi *ua*... *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.