Je možné, že jsem neplodná?

Od: Datum: 07.04.13 20:34 odpovědí: 7 změna: 07.04.13 21:28

Dobrý den, už 3 roky spíme s přítelem bez jakékoliv ochrany (udělá se mimo mě) a ani jednou jsem neotěhotněla (naštěstí). Když jsem se o tom bavila s kamarádkami řekli mi, že je hodně divné že jsem ještě neotěhotněla a trochu mě to znepokojuje. Někde jsem četla že při pravidelém provozování přerušovaného styku je pravidlem že žena za nějaký čas opravdu otěhotní. Myslíte že je to normální? Napadla mě otázka co když jsem neplodná?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: artik*
Datum: 07.04.13 20:36

není to normální se ptát na takovou hloupost , počítám, že vám není 15 let tak jak se můžete takle ptát? Jak chcete otěhotnět ,když se přítel udělá mimo vás? *zed*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petrad
Datum: 07.04.13 21:03

Asi jste nerozumněl/a otázce. Jak otěhotnět to vím.. ale na internetu jsem četla že za 5 let přerušovaného styku (kdy pár dítě nechce) se podaří nechtěně otěhotnět kažému páru. Tak se proto ptám, jestli si myslíte že je v pořádku když se mě to nestalo.

Datum: 07.04.13 20:39
avatar

Myslím, že máš velké štěstí, že jsi neotěhotněla, ale moc bych to nepokoušela... obavy, že jsi neplodná, nejsou na místě - to bych řešila, kdybyste se o dítě snažili a bez úspěchu, ne v tvé situaci... ale jak říkám, zahráváš si, bez ochrany je to hned, otěhotníš a co pak?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 07.04.13 20:46

pak se bude ptát , jak je možné , že je těhotná , když se přítel vždy udělal mimo ní

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 20:45
avatar

Dobrý den. Mně to divné nepřijde a žádné takové pravidlo neexistuje. Určitě z toho neplyne, že jste neplodná. Prostě vám to vychází tak, jak má...Ale pokud nechcete skutečně otěhotnět, nespoléhejte na tuto praktiku a myslete na antikoncepci včas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 20:56
avatar

No. Víte co vlastně dělal biblický Onan? Neonanoval, jak si lidi myslí. Pánbu ho proklel, protože Onan udělal něco horšího. Jeho švagrová ovdověla a podle tehdejších zákonů si ji musel vzít za ženu příbuzný jejího manžela, počít s ní dítě a tomu dítěti pak náležel veškerý majetek jeho mrtvého otce.

Onan si tedy svoji švagrovou vzal, pravidelně s ní ležel, jenže vždycky v poslední chvíli ucukl a ona nikdy neotěhotněla. Onan tak shrábl majetek svého bratra pro sebe.

Takže už ve Starém Zákoně stojí psáno, že když váš miláček pokaždé ucukne, pak nemusíte otěhotnět nikdy. Zkuste ho v té správné chvíli chytnout nohama za zadek, pevně stisknout a nepustit ven.

doplněno 07.04.13 21:01:

hmmmm. *zed* Teď vídím, že jsem to napsal pěkně blbě. Druhá věta měla být takto :

Jeho švagrová ovdověla a podle tehdejších zákonů si ji musel vzít za ženu příbuzný jejího manžela, počít s ní dítě a tomu dítěti pak náležel veškerý majetek původního manžela jeho matky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 07.04.13 21:28

Možností je spousta. Třeba máte prostě jen velké štěstí. Nebo z vašeho přítele neodchází spermie v kapičkách tekutiny ještě během soulože, nebo jen v malém množství (a tedy máte štěstí). Nebo má problémy s plodností váš přítel. A nebo vy. Nikdo to takhle nepozná a ani nevymyslí. Rozhodně vám doporučuji začít používat nějakou ochranu, ať už HA, nebo prezervativ. To, že jste neotěhotněla doteď neznamená, že se to nestane hned zítra. Pokud o potomka nestojíte, chováte se oba dva velmi nezodpovědně. Pokud naopak otěhotnět chcete, samozřejmě je třeba, aby docházelo k ejakulaci do pochvy. S jakýmikoli pochybnosti kontaktujte svého gynekologa.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.