Údaje na faktuře - zapsán v rejstříku

Od: Datum: 07.04.13 17:32 odpovědí: 2 změna: 30.04.13 00:12

Dobrý den,

dávám si do kupy účetnictví apod. a chtěl bych mít i faktury v naprostém pořádku. Tak co tam kromě razítka, podpisu, čísla faktury a datumu má být? Nemyslím, co tam musí být na 100%, vím, že podpis dnes už není nutný, ale stejně bych tam chtěl mít vše, aby faktura vypadala opravdu jako od podctivého podnikatele a ne jen vytisklý papír.

Často u druhých faktur viidím větu " firma nebo živnostník zapsán u živnost. úřadu v tom a tom městě", chtěl jsem ji tam pro správnost taky, ale nikde nevím, kde tuhle větu najdu, vím u jakého úřadu jsem zapsán, ale nehci to tam raději psát ručně ale někde najít v evidenci o mě, kde? Děkuji,

Na rzp.cz tento údaj není, jen "Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Vsetín", děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 07.04.13 18:01
Cislo spisove slozky je uvedeno na ZL. Myslim, ze je to dohledatlne I v ARESu.
Ohodnoceno: 0x

Od: mysickam
Datum: 30.04.13 00:12

Ideální je najít si vhodný vzor. Na stránkách http://www.faktura-formular.cz je k dispozici vzorová faktura jako formulář určený k editaci. Je tam verze jak pro plátce tak i neplátce DPH. Nicméně k otázce. Údaj tam podle mě má být a mělo by to být uvedeno na výpise z živnostenského rejstříku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.