Restaurace Břeclav

Od: Datum: 07.04.13 16:48 odpovědí: 4 změna: 07.04.13 19:43
avatar

Dobrý den. Chystáme se na dovolenou do Břeclavi. Poradil by, nejlépe někdo místa znalý, do které restaurace v tomto městě, při našem týdením pobytu, chodit na oběd či večeři? Nemusí to být nic Hogo - Fogo, spíš lidovka pro rodinu s dětmi. V každém městě jsou podniky kde mají např. guláš za 65,- a ten samý o ulici vedle za 150 korun.

Děkuji za případné rady a zkušenosti z Břeclavi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.13 17:07
avatar

Neumím si dost dobře představit, co dělat týden v Břeclavi (což je město, které prozkoumáte pohodlnou procházkou za hodinu). A pokud budete vyrážet na výlety do okolí, tak asi se budete převážně stravovat na tom kterém místě. Takže záleží na tom, jaký budete mít program. Ale na Moravském Slovácku je víceméně slušná hospoda v každé dědině.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 18:28
avatar

Slušná hospoda je v každé dědině, to je mi jasný, už jsem pár dědin navštívil *smich*. Spíš mi jde o to, že v jedné knajpě mají tu samou kvalitu třikrát dražší než v druhé *sok*.

Datum: 07.04.13 17:11
avatar

Na nádraží otevřeli novou hospodu. Ještě jsem tam nebyl, ale jdou fámy že je dobrá. Před nádražím je vietnamec a má dobré nudle, ale to asi nechcete a kousek dál na pěší zóně je bufet s meníčky, ten je čistý a není drahý. Víc to tam neznám.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mil®
Datum: 07.04.13 19:43
avatar

Prej Pipi gril u kulturáku.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.