Dovolená - Řecko, Turecko?

Od: Datum: 07.04.13 14:20 odpovědí: 7 změna: 10.04.13 16:28

Ahoj, vybíráme dovolenou a nevíme kam přesně. Chtěli bychom nějaké pěkné místo, kde není moc lidí. Nějaký pěkný malý hotel v místě, kde není moc lidí, třěba i nějaký menší ostrov. Měla by tam být písečná plហa čisté moře. Nevíte o nějakých místech, kde jste byli, nebo vaši řátelé? Děkuji. Možná by to nemuselo být přímo Řecko či Turecko. Prostě jestli vůbec existuje nějaké takové místo a hlavně cenově dostupné. 3-4 osoby. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.13 14:45

Roky ke své plné spokojenosti jezdím do Řecka - na různá místa. Pokud chcete méně lidí a současně dostatečně teplé moře, doporučuji vyrazit na přelomu srpna a září (koupat se dá i v říjnu, ale dny jsou už kratší a po návratu do ČR vás čeká teplotní šok).

Z vlastních zkušeností mohu doporučit Thassos - zelený ostrov, písečné pláže, cenově dostupný, letadlem jste tam za necelé dvě hodinky. Jinak v Řecku je krásně prakticky všude.

Zkuste mrknout třeba na nabídku Hellas tour - http://www.hellastour.cz/

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.04.13 16:40
avatar

Kréta. Tam nemůžeš udělat chybu. Ale všecky řecké ostrovy jsou OK.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 16:51
avatar

V Turecku byla mamka s babičkou a prý to bylo vcelku pěkné, ale znovu by nejely - moc lidí, všude draho atd. Řecko všichni známí vychvalují (já tam nebyla). Za sebe můžu doporučit Itálii (nějaké menší letovisko) - je tam moře, písečné pláže a hlavně krásná města s nádhernými památkami.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 23:00
avatar
Turecko je skvělý pro milovníky antických památek. V Řecku se platí pomalu za pohled na každý kámen vstupné a v Turecku se válí tolik rozvalin že jsou volně přístupné.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 02:43
avatar

Brácha tam byl taky (v Turecku) a tomu zase vadilo až moc velké vedro :D. Pokud říkáte, že Řecku se platí všechno, pak bych tu Itálii viděla jako dobrý kompromis - je tam hodně památek, moře, relativně levné ceny a přívětiví obyvatelé. Ale chápu, že je to asi taková "obyčejná" lokalita, kam jezdí skoro každý. *nevi*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: madlo
Datum: 08.04.13 19:08

No právě, když máme jet na dovolenou, tak to je buď Chorvatsko, nebo Itálie. Vyjímečně jsme jednou letěli do Tunisu.

Jinak chci hodně poděkovat jednomu uživateli, který poradil ostrov Thassos. Strašně se nám tam zalíbila místa a je tam od všeho trochu. Pojedeme tam vlastním autem, nalodíme se atd... Takže moc děkuji. Pojedeme tam ke konci prázdnin a možná se vrátíme až po začátku školního roku. To já zas v září jedu se školou do Říma, takže budu to mít takový volnější ten začátek šk. roku. :)

Od: fram
Datum: 10.04.13 16:28

KYpr sever , Turecká část. Doporučuji - ale z druhé ruky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.