Vytváření titulků k filmům atd

Od: odpovědí: 5 změna:

Ahoj,zajímá mě,co mají lidi z toho,že vytvářejí titulky? Chápu hlavní význam,že budu rozumět filmu.Proč by ale člověk měl několik hodin sedět u vytváření titulků,dát to na web a dostane jen "díky". Jsou za to snad nějaké body na nějakých webech či peníze atp.?

5 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar ben

Dobrý den, profesionál se tím živí (dělá to pro kina nebo TV) a amatér to dělá pro radost, že je schopen něco vytvořit a pomoci tím i jiným. Jak už bylo napsáno, tak stejné je to u fotek, grafiky pro web nebo při tvorbě her a programů zdarma (což je asi více náročné). Jinak, slovem amatér jsem nechtěl nikoho urazit - možná by se mělo říkat neprofesionál. A jen tak mimochodem - na této poradně je pravidelně a často jeden rádce (rádkyně), který/á titulky aktivně vytváří. Nebudu jí jmenovat, ale možná se ozve sama. Zdravím!

 


1x
avatar ladinpraha

Pocit vlastního uspokojení ti nic neříká?

doplněno 07.04.13 12:09:

Mowlo, taky trávím hodiny, dny, týdny nad fotkami. Jen pro vlastní potěšení, nikde je nevystavuji. Stačí mi, že se mi líbí a že to ocení třeba jen jeden člověk z rodiny, když mu jich pár pošlu. Taky mě to baví. Pro někoho je možná nepochopitelné trávit spoustu času nad něčím, z čeho nemá nějaký užitek.

 


0x

I když se ti to možná ´nezdá´, mohou tím získat třeba renomé a zkušenost - a to je někdy k ´nezaplacení´.

doplněno 07.04.13 11:37:

Před nějakou dobou jsem si dělal výstavu fotek - vlastní fotky, za vlastní prachy (tisky, rámování, pronájem prostor...) - a taky jsem tím trávil dost dnů několik hodin denně...

Prostě mne to bavilo.

:-D

doplněno 07.04.13 11:38:

BTW - co se ti zdá ne těch odpovědích "chytrého"?

doplněno 07.04.13 12:31:

Ladinpraha: Jo - to teď už taky dělám takhle, tehdy jsem měl období ´nadměrné ješitnosti´...

:-D


To nebylo na Vás.Chápu,že to dělají lidi,že je to baví.Mě to také právě baví a proto mě zajímá,jestli se tato zábava dá nějak zpeněžit,nebo nějaké body na webu atp. :)

 


Chápu,je to dobrý,ale vemte si,že pracujete denodenně několik hodin s novými titulkami a nic z toho nemáte :D.Jen mě to zajímá,nemusí se hned nějací jedinci vyjadřovat "chytře".:)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]