Trvaly pobyt vs cizinec

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobry den , chci se zeptat jestli někdo mi pomůže, jsem cizinka mám trvaly pobyt tady v ČR , ale bydlím na jiné adrese. Nedávno me zastavila policie a policajt říkal ze se musím nacházet na trvale adrese. A bohužel bydlím ve firemním bytě kde si trvaly pobyt dat nemůžu ..mame jed na dovolenou a chci se zeptat jestli na letišti nebudu mít problém , jestli vůbec to zjisti nebo ne? Jinak trvaly pobyt je platný ještě několik let děkuji vám.

4 odpovědi na otázku

 

 


2x

Dle mého názoru Vám to policista pravděpodobně špatně vysvětlil, nebo někde něco špatně pochopil. Pokud máte ohledně pobytu jakékoliv pochybnosti, kontaktujte nejbližší službu cizinecké policie a dotazujte se přímo tam, poradí Vám tam pravdivě a aktuálně s jakýmkoliv konkrétním dotazem v této oblasti.

 


2x

Nic nikdo nezjisti nikdo nevi,kde bydlite na cele to napsane nemate ani celnik nevi,kde bydlite nikomu nic nerikejte a vubec se nebojte.Kazdemu rikejte,ze bydlite tam,kde mate uvedeno,kdyz budete jinde jste tam jen na nasteve.Budte v klidu ;)

 


0x

My máme povinnost mít trvalý pobyt, ale bydlet můžeme kdekoli, střídat to jak ponožky. Přechodný pobyt neexistuje. Ohledně cizinců vizte zákon o pobytů cizinců... . Ale zašel bych si pro info na Policii.

 


0x

Dobrý den.Jen doplním:cizinci maji povinnost změny pobytu hlásit.To ale neznamená,že jako cizinka žijící v ČR nemáte svobodu pohybu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]