Půjčka bez doložení příjmu

Od: Datum: 05.04.13 16:05 odpovědí: 15 změna: 05.04.13 16:45

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli nějaká banka nebo instituce půjčuje peníze.Pracuju a beru měsičně kolem 15 tisíc ale mám to na černo takže nemůžu dodat doklad o zaměstanosti a ani výplatní pásky.Takže se chci zeptata jestli tao instituce existuje.Potřeboval bych 50 000 kč.Díky předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.13 16:09

jasně , že takový podvodníci jsou , ale jak se jednou trochu opozdíte tak vám seberou i nos . A určitě nebudete platit takové % jako v bance

Ohodnoceno: 0x

Od: miroslavvv
Datum: 05.04.13 16:12

Díky.Ale celkem ty procenta neřeším potřebuji ty peníze co nejdříve ale jasně za lichvářem se opravdu nikomu nechce.

Od: mike32*
Datum: 05.04.13 16:11

PROČ?! - "Chtěl bych se zeptat jestli nějaká banka nebo instituce půjčuje peníze."

Tuhle větu v otázce snad raději přeskočím ...

K té další části se pokusím vyjádřit takto :

Pokud pracujete na černo a nemáte čím prokázat Váš přijem ( potvrzení od zaměstnavatele ), tak Vám žádná solidní banka či

instituce nepůjčí ani korunu.

Datum: 05.04.13 16:13

Pokud jste tak chytrý tak si mojí otázku přečtete znova a žádné proč tam nenajdete.

Datum: 05.04.13 16:16

PROČ bylo moje konstatování k Vaší větě v dotazu - to je ta v uvozovkách ...

NApište mi prosím pane " na černo " jak by jste odpověděl na tuto otázku, kterou jste položil ve Vašem dotazu :

Vaše napsaná věta ve VAŠEM DOTAZU! : Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli nějaká banka nebo instituce půjčuje peníze.

doplněno 05.04.13 16:18:

Nechtěl jsem to rozvádět, ale když už jste to načal, tak jsem chtěl vlastně napsat :

PROČ MUSÍ TADY NĚKDO POKLÁDAT TAK STUPIDNÍ OTÁZKY?!

Datum: 05.04.13 16:20

Proč když jsou tak stupidní tak na ně odpovídáte?!Proč jiný dokážou normálně odpovědět?Dobře já se sem nepřišel hádat.Takže tuhle debatu s vámi ukončuji.

Datum: 05.04.13 16:12

Takovou velkou částku Vám bez doložení příjmu nikdo (seriozně) nepůjčí.

Bez doložení příjmu půjčuje, pokud vím, jen Provident, ale jen maximálně 10 000, a to za cenu, že si každý týden přijdou vybrat splátku osobně k Vám domů. A úroky činí téměř čtvrtinu půjčky.

Datum: 05.04.13 16:18

A co poskytnout nějakou zástavu?

Od: buss®
Datum: 05.04.13 16:21

Dejte kontakt a poptám se na možnosti.

Datum: 05.04.13 16:26

mirda-69@seznam.cz...díky

Datum: 05.04.13 16:28

Vám je 20 jo?

doplněno 05.04.13 16:35:

Tak dík za Vaše telefonní číslo a ICQ ...

Jestli mohu poradit, tak s tím zveřejnováním e-mailu bych byl opatrnější - nejste sám kdo má profil na seznamu

doplněno 05.04.13 16:43:

Mirda - 69 : Dobrá ... mě k ničemu nebude - já vám určitě ty prachy nechci půjčit ...

Ale vzhledem k Vašemu věku si dovolím ještě jednu radu : raději si žádnou půjčku neberte a když už opravdu tak nutně peníze potřebujete - co takhle zkusit zeptat se rodičů, příbuzných?! Nerad bych Vám tady radil nějaké lichvářské firmy jako někteří tady, protože Vás nechci poslat do "pekla". Snad mi pochopíte ... třeba později.

Datum: 05.04.13 16:32

Ano

Datum: 05.04.13 16:39

Nemusítě mi radit já tohle všechno vím..A vlastníkem tohoto čísla už dávno nejsem a icq už dávno nepoužívám ;)Takže vlastně ani nevim k čemu vám bude

Datum: 05.04.13 16:45

Díky za radu ale všechno už jsem vyzkoušel.

Datum: 05.04.13 16:34

už jsem to tady několik krát psal, víte jaká je nejlepší půjčka? ta kterou si nevezmete*frajer*

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.