Kolik stojí daňové přiznání FO?

Od: Datum: 03.04.13 09:31 odpovědí: 6 změna: 04.04.13 07:17

Jsem drobný živnostník, za minulý rok mám vystaveno 75 faktur, v průměru 15 bankovních operací měsíčně (nepočítám výběry z bankomatu). Jaká je podle Vás adekvátní cena za papíry pro FÚ, socku a zdravku? Kamarád mi nabízí cenu 3 000 Kč. Je to podle Vás odpovídající?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: koukolik
Datum: 03.04.13 09:53

A daňovou evidenci nebo účetnictví si vedete sám a jemu jen předáte výstupy, nebo se bude muset všemi doklady prohrabat a zpracovat to taky?

V prvním případě je cena přiměřená, ve druhém velmi kamarádská, berte dokud dává.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.04.13 09:56

Poradce u nás 1500,- i s odevzdáním na úřady , kamarádka 500,- ale na uřady jsem musel sám ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.04.13 10:24

3.4. je trošku pozdě , né? Zajdi k dan. poradci a mᚠto cca za 5tis i s kulatým razítkem ( FU na to kouká úplně jinak , než když to dělá nějakej Franta Vomáčka )

Od: flip
Datum: 04.04.13 07:10

Do 9.4. to jde na FÚ odevzdat bez penalizace ;)

Od: 2121
Datum: 03.04.13 14:55

Kolik stojí daňové přiznání FO?

Jsem drobný živnostník, za minulý rok mám vystaveno 75 fakturu, v průměru 15 bankovních operací měsíčně (nepočítám výběry z bankomatu). Jaká je podle Vás adekvátní cena za papíry pro FÚ, socku a zdravku? Kamarád mi nabízí cenu 3 000 Kč. Je to podle Vás odpovídající?

Odpovědět

Zajímavá: Označit otázku jako zajímavou 0
Následovat
Nahlásit
Před 10 hod

Diskuze: žádný příspěvek

Sdílet:
Poslat e-mailem

Od: ladaadal*
Datum: 04.04.13 07:17

Opravdu adekvátní odpověď. Snad se v ní tazatel vyzná.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.