Sundavací rovnátka

Od: Datum: 02.04.13 19:29 odpovědí: 3 změna: 02.04.13 21:03

Dobrý den,dělají se ještě sundavací rovnátka,nebo jen už dávaj ty nastálo?
Můj syn by měl mít rovnátka,ale on nechce..protože ho fotí pro ruzné kolekce (na oblečení,apod..)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.13 19:42

Sundávací rovnátka sice ještě jsou, ale upřímně - nemají takový efekt, jako rovnátka fixní. A také to děti rády šidí (bohužel i dospělí). Synovi zkuste vysvětlit, že rovnátka jsou dnes něco jako módní doplněk. A to myslím vážně, sama jsem fixní rovnátka měla, nyní je má máma (50 let:D).

Odvaha a smysl pro sebeironii se dnes cení... a rozhodně udělá syn lepší dojem s rovnátky, než třeba s ošklivými křivými zuby. A na všech fotkách se nemusí usmívat, ne?;) Nedávno jsem byla na návstěvě na Slovensku, kde probíhala módní přehlídka k jakémusi výročí areálu. Minimálně dvě modelky předvádějící lyžáky a snowboardy měly rovnátka, a také se široce usmívaly, aby to všichni viděli. Byly skvělé.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.04.13 20:19

Souhlasím s Martinaou,

v tom, že fixní rovnátka mají vyšší efekt.

Snímací rovnátka ztrácejí svůj efekt, protže je děti nenosí. Respektive nosí je jen cca ½ až ¾ času, po který by je nosit měly.

Ohodnoceno: 0x

Od: pest®
Datum: 02.04.13 21:03
Pevné jsou rozhodně efektivnější, ale...pokud vám je přitáhne zubař, tak občas zuby pěkně bolí, než si to sedne, v tohle jsou vyndavací lepší, člověk je může na chvilku vyndat. Nosil jsem jen vyndavací asi pět let a zuby se mi pěkně srovnali, ale chce to být poctivý...já osobně bych na pevno nechtěl, ale je to můj názor.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.