Proč mi nerostou vousy?

Od: Datum: 01.04.13 16:14 odpovědí: 8 změna: 02.04.13 12:19

Dobrý den, nedávno mně bylo 30! let a stále mně nerostou fousy. Přitom od puberty všude všecho ostatní rostolo jak mělo. Jednou za týden si přejedu tvář strojkem abych odstranil průhledné strniště na bradě a pod nosem a toť vše. O hrudníku ani nemluvím. NIC. Docela mně to je ukradený, vždy jsem vypadal o hodně mladčí než ve skutečnosti jsem, ale mezi svími vrstevníky absolutně vzhledově nezapadám. Jako že chlapsky... Když se před opačným pohlavím pohlaví zmíním o svém věku, ta si připadám jak dítě. Jako by mně chybělo vzhledové sebevědomí nebo co...? Nevím, zkrátka to poslední dobou nějak začínám řešit nebo co?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.13 17:14
avatar

Sakra buď rád mě každodenní holení neskutečně otravuje, co bych za to dal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 17:16
avatar

Dobrý den, podle mě si děláte zbytečnou hlavu z úplné zbytečnosti. Co by za to ostatní "vousáči" dali, kdyby jim stačilo jednou za týden odstranit průhledné strniště na bradě a pod nosem. To, že vypadáte mladší než vaši vrstevníci, je přece výhoda! A pokud jde o ženy, tak je to případ od případu, některé se můžou utlouct po medvěděch, další zbožňují "holátka" vašeho typu. Ale až přijde ta pravá, tak ta nebude řešit vaše ochlupení, věřte mi. Pokud to přestanete řešit, budete se brát takový, jaký jste stoupně vám přirozené sebevědomí a ve společnosti nebudete tak vybočovat.

* " Málo je něco, co někomu bohatě stačí, kdežto pro jiného je to prostě málo. "

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 17:30
avatar

My, co se musíme každý druhý den holit ti to můžeme tiše závidět *palec*

A tam dole taky nic? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 01.04.13 17:36
avatar

Hříčkopřírody:myslím,že pražádná hříčka nejsi:DA vůbec nic neřeš,ani z toho neměj mindráky!Někdo je ve 30ti třeba již plešatý,a také s tím nic nenadělá,to je určitě horší než nemít ochlupení,co říkáš;)Jde pouze o to,srovnat se se svým zevnějškem,každý jsme tak nějak jiný,co kdybychom byli všichni stejní,to by byla na světě docela nuda,že?:DA ještě něco,tvůj problém,neproblém bývá geneticky dán,zcela jistě to máš po otci,či dědečcích,a oni z toho také měli depky?Ne,že...Tak se vzmuž chlape,a neřeš to,není totiž co!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 01.04.13 18:17

Jééé, nechceš si to vyměnit? Co bych za to dal, kdyby mi nic nerostlo. Víš jaká je to otrava, pravidelně se holit? Tiše ti závidím. Jak se říká, to so máš poznáš, až když to ztratíš. Zkus si nasimulovat každodenní holení (třeba jen tak bez žiletky). Přijdeš na to, že větší otrava neexistuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 01.04.13 18:38

je mi 38 a mám to co ty cca 1 za měsíc , jinak mi to taky neroste

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.13 07:49
avatar

Buď rád, že neroste. Nevypadáš zanedbaně, nepotíš se, nemusíš se pracně tolik holit. Možná jednou za čas to seškrábnout.

Navíc dnešní trend už není loupežník Rumcajs, ale i muži si holí tělo. Máš to bez práce a vypadáš přitom pořád upraveně.

V mládí jsem měla podobný problém. Nikdy mi nenarostly chloupky v podpaží. Vůbec. Ostatní děvčata tam měla drny a při tělocviku se mi smála, že jsem holátko. Tehdy mě to moc mrzelo. Dneska jsem upravená i bez holení, mohu mít bez obav šaty bez rukávů či plavky, nepotím se v podpaží a jsem v pohodě. Zjistila jsem pak, že ani moje mamka a její mamka, tedy má babička, chloupky v podpaží neměly.

Prostě každý jsme trochu jiný. A nic si z toho nedělej, určitě vypadáš daleko líp, než nějaký chlupatý neandrtálec. Jaga.

doplněno 02.04.13 07:52:

Musím se tomu smát. *smich* Když jsem uviděla Tvůj nadpis: Proč nerostou? těšila jsem se, že to bude otázka o houbách. :D

Ony totiž letos vážně nerostou. Takové březnovky už jiné roky byly a začínaly pomalu i smrži a kačenky. Letos si o nich můžeme nechat jen zdát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.13 12:19
avatar

Možná, že by stálo za to, pouvažovat o doktorovi, specialistovi na hormony. A také si nechat udělat vyšetření spermatu. To všechno mohou mít na svědomí hormony. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.