Jak odpustit nevěru nebo mam ji odpustit?

Od: Datum: 01.04.13 08:49 odpovědí: 29 změna: 02.04.13 11:35

Dobrý den, vím že je to složita otazka ale každý nazor asi by mě pomoh. Jsem s přitelkyni ve vztahu 2 roky. Za 2 roky byla mě nevěrna 3x. Nevím co dělám špatně :(. Poprvi mě podvedla po 3 měsicich pak po roce a pak po roce a půl. Prej toho lituje a chce na to zapomenout. Ale mě to niči furt se mi to moc mota v hlavě bolí to. Ale jí miluji. Vždy kdy na to narazim v naši s ni diskuzi tak řekne zahoď za hlavu nežij minulosti ale budoucnosti :( Nevim co dělát :( POMOOOC

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hadr
Datum: 01.04.13 08:55

Jestli ona tim "hod minulost za hlavu a mysli na budoucnost

Nebud hadr, nenech se sebou zametat a najdi si poradnou slusnou holku, ktera te bude mit rada! Jestli ti tahle zahejba uz ted na zacatku vaseho vztahu, kdy je clovek nejzamilovanejsi, tak to jasne naznacuje, ze ona k tobe rozhodne neciti to, co ty k ni a v lepsim pripade jsem pro ni hejl, ke kterymu se prisala.

Takze jeste jednou: Nebud vul a nenech se sebe vola delat!

Ohodnoceno: 0x

Od: hadr
Datum: 01.04.13 08:56

Jestli ona tim "hod minulost za hlavu a mysli na budoucnost" nahodou nemysli, aby jsi zapomnel na ty tri pripady nevery v poslednich 2 letech a pomalu se pripravil na dalsi tri pristi nevery v nasledujicich dvou letech *sok*

Nebud hadr, nenech se sebou zametat a najdi si poradnou slusnou holku, ktera te bude mit rada! Jestli ti tahle zahejba uz ted na zacatku vaseho vztahu, kdy je clovek nejzamilovanejsi, tak to jasne naznacuje, ze ona k tobe rozhodne neciti to, co ty k ni a v lepsim pripade jsem pro ni hejl, ke kterymu se prisala.

Takze jeste jednou: Nebud vul a nenech se sebe vola delat!

Od: ladaadal*
Datum: 01.04.13 08:56

Člověče, co bys chtěl asi tak dělat? Holka, která tě podvede po 3 měsících vztahu je obyčejná štětka. Podvedla tě 3x za dva roky? Chlape, máš ty vůbec "koule v kalhotech"? Co si myslíš, že bude dělat po 5ti letech manželství? Bude mít každý měsíc jiného a ty jí to vždy odpustíš? No jestli se neštítíš něčeho, na co vleze kdejakej špindíra, tak je to tvoje věc, ale mě by se z toho zvedal žaludek.*blee*. Jestli máš ještě aspon nějaký zbytek sebeúcty a hrdosti, tak se seber a pošli ji do háje. Nebo jí začni prodávat, bude to stejný, ale aspoň z toho budou prachy. V dnešní době jedno z posledních podnikání, které nestagnuje.*zed*

Ohodnoceno: 5x

Datum: 01.04.13 09:09

Dobrý den. Přesně tak je to složitý. A vy ji milujete. Řiká se udělá to jednou udělá to zas. A už to udělala 3krát. Je si vědomá že ji to projde. Vůbe ji to nevadí a klidně vám řekne že je to minulost. Pak bude nějaká oslava a šup a proč ne vždyt´ten můj mě miluje tak mě to zas odpustí. Nevím co bych dělala já. Ale pokud to dělá teď a nejste vzití co pak po svadbě. To si bude jistá svazkem a bude si někde užívat a vás to bude užírat a ona jen řekne to bylo. A to se vždycky chlubí nebo jak to že víte o 3 nevěrách? To je na nic. 2 roky jste spolu dlouhá doba ale kdyby jste spolu byli 5 a 8 a ona si vždy odskočila do jiné postele to je děsivá přectava. Kdyby jednou. Snad vám tu někdo poradí lip.

Od: wandervals*
Datum: 01.04.13 09:13

Posledni rozchod byl pro mě zničujici, jsem se neozival ale tato zprava me zarazila a já byl bylbec nucen ji omluvit :(

vim ze semnou nechces mit nic spolecneho ale chci jen abys vedel ze se ti za vsechno moc omlouvam vim ze uz to nejde vratit spet ale kdyby sel vratit cas spet hned bych to udelala udelala sem nejveci picovinu celiho sveta vim ze toho budu litovat celej zivot to jak sem ti rekla ze te nemiluju tak to neni pravda protoze te miluju kazdnou noc i den na tebe mislim chodim spat z medvitkama od tebe a z nasi fotkou jinak neusnu chci ti jen ric ze se ti moc omlouvam promin posli aspon a nebo b abych vedela zesis to precetl ze sem to nepsala jen do vzduchu moc se ti omlouvam mt sem pica promin vim ze me neomluvis a nebudes se semnou chtit bavit ale fakt pramin ted toho lituju moc se omlouvam
Od: ladaadal*
Datum: 01.04.13 09:22

Ne nebyls nucen, tys jí jako blbec omluvil z vlastní vůle.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.04.13 09:29

a jak víte že to bylo jen 3x? po takových srdceryvných výlevech bych ji tím tuplěm poslal do prdele... kdyby tak strašně milovala tak nepodvede... podle mě je falešná až hrůza...

Datum: 01.04.13 09:32

Je ještě jedna věc kterou jsem neuved, jeji rodina vzala do peči ditě ktere jsem velmi oblil, od začatku vztahu každy den jsem videl to ditě a pečoval jsem se o něj taky, jaki i můj vztak tak i iditě maji 2 roky, toto asi i je můj problem, je to pro mě velmi tezky

Datum: 01.04.13 21:46

bez urážky , tvůj problém není dítě ,ale tvoje hlava . Co budeš dělat až se dítě osamostatní a bude na tebe kašlat? Zůstaneš sám .

Datum: 01.04.13 09:12

Je to velmi jednoduché. Máte dvě možnosti. Buď se s jejími nevěrami naučíte žít, (obrníte se hroší kůží a nebude Vám to vadit) nebo se s ní rozejdete.

Datum: 01.04.13 09:36

Nestrannému se to dobře radí,,,,ale tady pomůže jenom jedno...kopni jí rychle do řiti a zbav se jí...budeš se trápit celý život. Neváhej ani minutu...milovat někoho za každou cenu je nesmysl a hlavně když jde o cílenou nevěru...

Datum: 01.04.13 09:43

Dobrý den. Opravdu si myslíte, že si zasloužíte od partnerky podvádět? Udělala Vám to již třikrát...Záleží na Vás, zda jí ještě důvěřujete a jak moc si sám sebe vážíte. Pokud Vám řekla, abyste něřešil minulost (tedy to, že Vám byla nevěrná) je vidět, jak málo úcty k Vám má. Bič a pryč! Máte jistě navíc! Jen můj názor, Váš je to život a vztah. Už jsem to zde psala mockrát - dovolí si vůči Vám jen tolik, kolik jí sám dovolíte a tolerujete...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.04.13 10:02

Jednou by mě ta moje podvedla a skončila by! a to jsme spolu už 2 a půl roku...protože pokud jsi na ní hodnej a děláš toho pro ní hodně apod.. a ona tě za odměnu podvádí, tak s takovou osobou nemá cenu zakládat ani vztah a později ani rodinu, taková holka ať si chodí po klubech a dělá tam děvku...Navíc je dost smutný, že tě podvedla už po 3 měsících, já to zjistit, tak okamžitě rozchod, něveru totálně neuznávám! Nikdy sem svojí nepodvedl a nikdy to ani neudělám, to vím jistě! to bych se s ní radši nejdřív rozešel než jí zahejbal, ale to neni článek o mě, ale o tobě, takže jestli jti to šrotuje pořád v hlavě jak píšeš, tak se netrap a rozluč se s ní, vím z vlastní zkušenosti, že je to lepší a uvidíš že se ti uleví...

Datum: 01.04.13 10:33

Nevěru jen tak z "nudy" a pdoobných příčin neuznávám, ale všude kolem vidím, že jedno ulítnutí se bere jako "docela normál"... ale 2x nebo 3x?

Nezlobte se, milý pane, ale to máte doma pěknou děvku, když to napíšu upřímně. Bič a pryč, pokud naletíte na obvyklé kecy, jak toho lituje apod., tak Vás bude podvádět i nadále a Vy budete za pěkného vola. "Nežijeme v minulosti, hoš to za hlavu"? Hezká výmluva pro toho, kdo se kurví s jinými.

Je to na Vás, zda takto chcete žít.

doplněno 01.04.13 10:33:

"hoď"

Datum: 01.04.13 11:07

holka má pravdu,žij budoucností a pošli jí do háje , protože i v budoucnu tě budevesele podvádět . Nedělej ze sebe hlupáka . Ona si je jistá , že má doma troubu ,kterému nevadí , že jí pígluje někdo jinej

Datum: 01.04.13 12:21

Nad čím přemýšlýte?To je snad jasný ne?!

Dejte jí vale*cert* ,Vás to časem přebolí,najdete si kočku která Vás bude mít opravdu ráda*srdce*.A tahle ať si užívá ona na to dojede*plac*.

Hlavně ze sebe nedělejte blbce!

Od: mike32*
Datum: 01.04.13 12:22

To snad ani neni možný ... chlapečku ... záměrně píšu chlapečku, protože pro mě ani chlap nejsi! Takže chlapečku ta "tvoje kamarádka" si z tebe dělá jenom srandu a ty jí to prostě žereš se vším všudy!

VZPAMATUJ SE! Najdi si jinou holku, která si tě alespon trochu bude vážit a nebude tě mít jen pro zábavu a srandu ...

A vsad se, že i pro tu tvojí "přítelkyni" jsi už ted uplnej chudák s kterym do budoucna zcela 100% vážně nepočítá!

Od: nu*
Datum: 01.04.13 12:28

Blahopřeju, jen tak dál...miluj a na vše zapomeň...žij budoucností...v budoucnu tě opět podvede, ale vlastně o nic nejde, lidé nejsou monogamní...pokračuj ve své věrné lásce, ty jí budeš milovat a vše tolerovat, ona bude přiíležitostně souložit s někým jiným...Proč ne?

Tobě to nevadí a ona to považuje z normální...Vy dva máte dokonalý vyrovnaný vztah.

Datum: 01.04.13 14:33

Pokud ji miluješ a nemáte zatím dítě anebo jiné závazky - tak s ní choď dál a časem uvidíš, jak jsi hloupej, - asi moc nepočítej se společnou budoucností - stejně byste se zřejmě rozvedli.

Od: mark1u*
Datum: 01.04.13 14:52

Nedělej ze sebe hlupáka,kopni jí do zadku,ať trápí někoho jinýho*stop*

Datum: 01.04.13 21:14

Já jen nechapu jaký má smysl podvadět a být nevěrný? a přitom být ve vztahu, davam jí všechnu lásku co mám někdy cytim že se zblaznim

Datum: 01.04.13 21:22

Žádný smysl to nemá. Ale když jí to trpíte, proč by s Vámi nebyla? Jiný by jí už dávno hnal a našel by si tu, která si dokáže lásky vážit , nezneužívat důvěry druhého a která nepotřebuje k životu více sexuálních partnerů...Ona Vás podvádí s jinými a Vy jí dáváte všechnu lásku co máte...To jste opravdu tolik zoufalý, že se jí držíte zuby - nehty a nedokážete si najít děvče, které by si Vás více vážilo?

Datum: 01.04.13 21:23

Některé ženské (a samozřejmě i chlapi) se prostě budou nudit a budou se válet s jinými, i kdybys jim snesl modré z nebe. Takoví lidé totiž nemyslí mozkem, ale ...

Jo, pokud s takovou děvkou zůstaneš, žádný div, že se zblázníš. Tak hloupý ale doufám nebudeš.

doplněno 01.04.13 22:15:

Ano, je možní se toho zbavit. První lásky se člověk zbavuje jaksi obtížněji, ale jde to. Oznam jí, že končíte, klidně sdělte důvody. Poté vymažte číslo, nereagujte na sms ani volání, na FB odeberte z přátel - prostě udělejte vše, abyste ji na čas vymazal ze života. Neříkám, že to bude snadné... první dny, možná týdny určitě ne. Tím si ale prošli snad všichni a přežili jsme.

Hlavně se nenech uprosit planými sliby, slzami a řečmi, jak se změní. Člověk, co podvedl třikrát, se nezmění nikdy a vždy bude podvodník.

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 01.04.13 21:46

Zapomenout nelze, odpustit lze. Pokud ji máte rád a plánujete s ní budoucnost, zkuste jí odpustit. Ale tohle je jen teorie, prakticky nevím, jak bych se zachoval... Asi bych přemýšlel o tom, že když se to stalo jednou, dvakrát, kdy to bude potřetí...

Datum: 01.04.13 22:11

Možna proto že je to protot ze jsém mel s ni sex po prvi? proto jsem tak zavisly? je mozne nejak se toho zbavit, pac ja citim ze to mam udelat pak mam paniku a zas se do toho vracim furt dokola, chci z toho ven

Od: koukolik
Datum: 02.04.13 09:05

Na jednu stranu ti mnozí můžeme závidět, protože takovou lásku, která odpustí i opakované podrazy jsem třeba já osobně nezažil. Na stranu druhou vypadáš jako naivní zneužívaný blbeček, to už jsi možná z předchozích příspěvků pochopil. Jak se toho zbavit, nevíme, je to jenom na tobě. Snad si zvednout sebevědomí a začít mít rád trochu víc sebe, než svou milovanou. To že tě připravila o panictví, není žádná její extra zásluha, spíš náhoda, zrovna tak to mohlo padnout na nějakou jinou. Začni si vážit sebe samého. Zamilovanost dřív nebo později stejně odezní a to probuzení bude o to horší.

Rozhoduj se rychle, dokud nejste svoji, nemáte společný majetek nebo děti.

Datum: 02.04.13 09:24

Jé možne si zvišit sbe vědomí a se zbavit aspon trochu zavislosti když se vyspim s jinou ale tak aby ta druha půlka to tušila?

Od: koukolik
Datum: 02.04.13 10:17

No sebevědomí si možná zvedneš ... ale vyřeší to tvůj problém?

Za prvé, pokud ji fakt tak strašně miluješ, jak píšeš, budeš potom trpět pocitem viny, zatímco ona bude na koni. Co od toho čekáš? Že si uvědomí, jak se zachovala a nechá toho? Pochybuji, spíš si tím svoje zálety ospravedlní. A jsi zas tam kde jsi byl.

Za druhé, v normálně fungujícím vztahu mi připadá uvalené fungovat stylem: "ty jsi mi provedl toto, já tobě udělám to samé" to vede jenom ke stupňování schválností.

Datum: 02.04.13 11:35

To je tedy úvaha..*bzum* .Sám víte, jak nevěra chutná a chcete udělat totéž jen na truc jí? Sebevědomí si tím nezvýšíte. Dostanete se tak na její úroveň. Je to váš vztah, já bych o takový nestála. Vaše uvažování svědčí o Vaší nevyzrálosti. Myslíte si, že Vám bude věrná, když jí dokážete, že to, co umí ona, umíte Vy také? Bože, vzdejte takový vztah a choďte si sebevědomí zvedat třeba do veřejného domu, zbavíte se závislosti na ní a pak jí popisujte zážitky... Vaše uvažování fakt svědčí o tom, že jste zoufalec. *zed*To jí závidíte její sexuální zážitky a chcete je mít také tak bohaté? No...je to Váš život....A pozor na pohlavní nemoci! *stop*

doplněno 02.04.13 11:38:

PS: Můj názor a reakce na @wandervals dnes 09:24

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.